Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért nézik le azokat...

Sokan miért nézik le azokat az embereket akik mezőgazdasággal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ostobák, mármint azok, akik lenézik a mezőgazdaságban dolgozókat. Egyébként szerintem azért, mert akik a mg-ban dolgoznak, azoknak nincs olyan magas végzettségük és ezáltal , kevesebbnek, értéktelenebbnek gondolják őket, pedig szerintem sokkal értékesebb munkát végeznek, mint a munkavállalók többsége az országban, főleg azoknál, akik lenézik őket.
2013. júl. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
14%
Azért nézik le őket mert csórók!
2013. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
mert sok a tahó aki azt hiszi,h a parasztok (jó értelemben) szellemileg is parasztok,műveletlenek,stb.nem az öltöny teszi az embert,de ezt sokan elfelejtik... :/
2013. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyám, a barátja és én is nyáron a szőlőben vagyunk, az itthoni átlagkereset kétszeresét hozza haza egy személy.

Ez nem felvágás csak válasz a "mert csórók" kommentre.

2013. júl. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Azért, mert annyi eszük nincs, hogy tudják, honnan kerül az asztalukra az étel. Nagyképű, buta emberek mindig is voltak és lesznek. Egyébként nem vagyok paraszt, vegyészmérnök vagyok, de nagymamám zöldségénél, kacsájánál, csirkéjénél finomabb nincs. Tudom, hogy ha nem lenne mezőgazdaság, nem lenne mit enni. Szerintem a mezőgazdaság a legfontosabb iparág, valamint az arra épülő feldolgozóipar, amit szakszerűen tönkretettek itthon.
2013. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a mondás is tartja: "Addig nem eszik a városi, amíg nem sz@rik a falusi."


Ezért utálom azt a gúnyszót, ami igazából nem is az, hogy "PARASZT"! A paraszt dolgozott világ életében a két kezével, hogy eltartsa a családot és magát!

Gusztustalan...

2013. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
84%
Mert nem ismerik a mezőgazdasági munkát. Sajnos a városiak többsége soha nem kerül közelebb a mezőgazdasághoz annál, hogy átülteti a növényét egy másik cserépbe. De akik lenézik a mezőgazdaságban dolgozókat, azok lenéznek mindenki mást is aki nem az ő általuk megfelelőnek tartott munkát végzik, lehet az ápoló, segédtanító, takarító vagy éppen útépítő. Mert fogalma sincsen arról, hogy ezek mind nagyon fontosak ahhoz, hogy ő olyan életet élhessen amilyet szeret.
2013. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Azért mert nem hülyék. Nem tudják hogy ha nem lenne mezőgazdaság, akkor sok ételt nem lehetne elkészíteni, amit sokan szeretnek. A paraszt szónak van jó és rossz jelentése, de a mezőgazdasággal foglalkozó embereknél a normális, intelligens emberek jó értelemben mondják/értik.
2013. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

*Azért mert hülyék. Nem tudják hogy ha nem lenne mezőgazdaság, akkor sok ételt nem lehetne elkészíteni, amit sokan szeretnek. A paraszt szónak van jó és rossz jelentése, de a mezőgazdasággal foglalkozó emberekre a normális, intelligens emberek jó értelemben mondják/értik.

(Az előzőnél picit elírtam mert a telefonom mindig kijavít :/ )

2013. júl. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
azért mert hülyék nem tudják hogy mi is az igazi élet sokan csak azt hiszik ezek az emberek azért csinálják ezt a szép szakmát mert visszamaradt neandervölgyi emberek de ez nem igy van ha nem lenne mezögazdaság akkor már éhen halt volna az emberiség 3 negyed százaléka pl én is szeretem a mezőőgazdaságot a szép gépeket és ezt a jővedelmező szép életet és engem is sokan hülyének tartanak de majd egy napon megmutathatjuk ezeknek az elverázsolt fellegekben járó embereknek azt hogy mi sokkal de sokkal töbre vittük mindt ők
2013. júl. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!