Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fakanál ütés nyomtalanul...

A fakanál ütés nyomtalanul elmúlik?

Figyelt kérdés

Csont nem törött, de mintha hólyag lenne az ütés közepén (fehér pattanásszerű). Pár órája történt, most ilyen pirosas a kis fehér pattanásszerű ízé körül. Nem fáj (mondjuk utána egy kicsit sajgott, de lehet bölcsességfog miatt és nem az ütés nyoma fáj). Na nagyjából leírtam mindent; ez ugye nyomtalanul elmúlik? (Nem lesz pl ott ráncos a bőr, vagy egy fehér nyom ott marad vagy mit tudom én :D ) - semmi következménye nem lesz? (Lilulás, kutyafüle).

Esetleg kenjem be valamivel?

Hát idióta kérdés tudom, meg maga a piros folt közelről látszik csak, de égés nyomom is van és arról azt hittem elmúlik egy éve és azóta is ott a helye.

(És igen, tudom, hogy eléggé és nevetségesen ügyetlen vagyok :D )



2013. júl. 17. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

először azt hittem hogy vki rádvert a fakanállal de a végén írtad hogy olyan ügyetlen v. így feltételezem hogy vhogy magadnak csináltad

EL fog múlni de lehet hogy bezöldűl.

2013. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bocsi először lilulni fog
2013. júl. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam :)
2013. júl. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!