Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy nem szoktam...

Miért van az hogy nem szoktam sírni? Akár mennyire szomorú vagyok, vagy nagy fájdalom ér (testi vagy lelki) nem szoktam sírni, sem mások előtt, sem egyedül. Kb 3 éve sírtam utoljára.

Figyelt kérdés

Általában mosolygok az ilyen problémáimra, mert nem szeretem ha az emberek szomorúnak látnak. Ha gondolod írok példákat hogy milyen helyzetekben voltam.


16 éves lány vagyok, és a legtöbb ilyen idős lány (néha még fiú is) szokott sírni. Nem vetem meg őket, csak nem tudom mi lehet a baj velem.Szokták kérdezni tőlem hogy hogy tudok mindig vidám lenni és mosolyogni. Belűl nagyon fáj, de nem mutatom. Még az ágyamban sem sírok este amikor baj van. Pedig mostanában volt egy pár.



2013. júl. 21. 21:30
 1/5 anonim válasza:
Ilyen a természeted, nem vagy érzékeny. Szerintem ez egy nagyon jó tulajdonság, én sajnos nagyon érzékeny vagyok :/ 15/L
2013. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De az a baj hogy nagyon érzékeny vagyok az ilyenekre. Csak valahogy nem sírásban nyilvánul meg ez az egész. És ezért sokan nem is hiszik el hogy nekem mennyire fájnak dolgok.


Ha valaki csak egy kicsit is megbánt, nekem annyira megmarad, és nagyon fáj. Csak nem látszik rajtam, ezért nem veszik észre hogy ez nekem rosszul esik és szenvedek tőle...

2013. júl. 21. 21:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszod. :) És szerintem nem baj ha valaki érzékeny. Ha jobban hat rád a rossz dolog akkor a jó dolgoknak is biztosan jobban örülsz. :)
2013. júl. 21. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok. Elhunyt egy nagyon közeli családtagom, és azóta nem sírtam. A halála utáni 3. napon sírtam utoljára. A temetésén is csak leblokkoltam, de nem tudtam sírni.


Ha olyan időszakom van, sokáig folytonos a melankólia, mégse tudok sírni, nevetek a problémáimon, és ennyi.

Napról-napra a depresszió és a normális kedélyállapot között ugrálok...

Ha nagyon magam alatt vagyok, leiszom magam, másnap szenvedek egy kicsit, aztán várom hogy elmúljon.

Nem jó dolog ez...


15/f

2013. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt nagyon sajnálom.

De az semmi képpen sem megoldás ha iszol. Hidd el. :)

És ilyen fiatalon főleg nem.


Én ilyenkor olvasok, vagy zenét hallgatok. És biztos hogy másnap nem szenvedek annyit. ;)

2013. júl. 22. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!