Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sírtátok már el magatokat...

Sírtátok már el magatokat azért, mert annyira boldogok voltatok, és megvolt mindenetek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 22:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyet csak a lányom születése tudott belőlem kihozni, de akkor egy ideig majdnem minden nap. Pedig közel sincs meg mindenünk, legalábbis, ha anyagiakat nézünk, de az nem is fontos.
2013. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem olyan rég volt ilyen.

A szülinapom volt akkor, akkor lettem 19 éves. A barátom egy olyan szívhez szóló ajándékkal lepett meg amit soha senkitől sem kaptam.

Ez az egész jól időzítve volt mert régi vágyam volt hogy elmenjek egy egész testes masszázsra de nem volt rá pénzem.

Aztán a barátom átjött hozzám adott egy jópofa szülinapi ajándékot, plusz elkészítette a kedvenc tortámat. De mondta hogy még ne egyek belőle mert mutatni szeretne valamit. Akkor ugye elvitt hozzájuk ahol engem egy masszőr várt a szobába és mondta hogy egy egész testes 1 órás masszázsra befizetett engem plusz igénybe vehettem egy erotikus masszázst is amin már egy ideje gondolkodtam, igaz hogy a párom is tudott olyat csinálni nagyon is jól csinálta azt de szerette volna ha megtudom milyen ha egy profi csinálja.

Tudom hogy ez így egy kicsit szokatlan de nagyon jól esett ez hogy így gondolt rám és nem féltékenykedett miatta. Tényleg nagyon csodás volt amikor vége lett akkor amikor kimentem hogy megköszönjem sírtam örömömben, hogy így gondolt rám. Ezen kívül azon a hétvégére még egy bulit is összehozott nekem.

Egyszerűen ilyen ajándékot és ekkora törődést még egy barátomtól sem kaptam aki így tudta hogy ilyenre vágyom. Mert ugye ezt senkinek nem említettem még neki sem, az erotikus masszázst is ő csinálta már mert mondta hogy tud olyat de ne említettem neki hogy vágyok egy ilyenre, és nem tudom honnan derítette ki mert ő ne ad rá választ csak azt hogy "én azt tudom". Hihetetlen egy figura ezért is szeretem mert olyan rejtélyes, és tudja hogy mi a jó.

2013. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Sosem volt ilyen még, szóval nem.
2013. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen:)
2013. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
amikor életem szerelme belikeolta a képem facebookon:DDDD KOMOLYAN:D!
2013. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is a gyerekeim kapcsán sírtam örömömben.
2013. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem többször is volt ilyen. Leírom életemben mi volt az első ilyen : amikor a Rossalinda c. sorozatban összeházasodtak a végén. :D Kicsi voltam, de ez annyira hatott rám, hogy sírva fakadtam a boldogságtól.

Volt még ilyen akkor is, mikor belegondoltam, hogy a párom van nekem és hogy mennyire szeretem, volt még együttlét utáni sírás is nem egyszer, valamint mikor a kiskutyám halála után 1 évvel végre újra lehetett egy kutyám. Na akkor is nagyon sírtam a boldogságtól. De ha ezekre a pillanatokra gondolok, most is megkönnyezem.

2013. júl. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pl. Amikor megkaptam a kiskutyámat :) a párom utálja őket de tudja, hogy nekem sokat jelentett volna egy kutyi és mivel megkaptam egyrészt nagyon örültem a kutyinak, másrészt tudtam, hogy a párom mennyire szeret. :)
2013. júl. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Igen nagyon jo volt!!... kar hogy azota mar koran sem ilyen tokeletes minden :(
2013. júl. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Közel sincs meg mindenem, de volt rá példa, hogy elfogott a bőgés, pusztán hálából, hogy van családom és vannak emberek, akik mellettem állnak.:) 16/L
2013. júl. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!