Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mit gondoljak a barátnőmről?

Most mit gondoljak a barátnőmről?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő, már nem vagyunk tinik. Egy ruhásboltban dolgozik, ahol egy idősebb asszony, gyakran betérő vendég, nemrég elhagyott egy ötezrest. Keresték földön, péztárnál, sehol nem találták, pedig az asszony állította, hogy ott eshetett ki a kezéből, amíg a zoknikat nézegette. Kb. 10 nap múlva előkerült a pénz, leesve valami polc mögé. A barátnőm megmondta, hogy ő bizony legfeljebb a felét adja vissza annak az asszonynak, pedig közeli ismerősök. Én tutira visszaadnám, vagy én vagyok kicsit buggyant, hogy így gondolkodok a mai világban?
2013. júl. 28. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én is visszaadnám, úgy korrekt. mond a barátnődnek, hogy ha ő hagyna el pénzt neki is jól esne, ha a megtaláló becsületesen visszaadná. :)
2013. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"legfeljebb a felét adja vissza annak az asszonynak"


És ezt hogy? "Bocsmár, de az 5000 időközben szétosztódott 500 forintosokká ezért úgy döntöttem, hogy megtartom a felét?" Vagy ezt hogy gondolta?


Amúgy nem gondolnék semmit, ő dolga. De vigyáznék a pénzhasználattal a közelében, nehogy téged is lenyúljon.

2013. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet, a barátnőd nem csípi a nénit, ezért ilyen vele.

Az én barátnőm teljesen jófej, de néha nem bírja az öreg nénikéket, én ráhagyom ezt.

Valószínű bárki másnak visszaadná a pénzt a párod, csak mondom, szerintem már lefárasztotta az idős hölgy.

2013. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ma 16:08: úgy is lehetséges hogy félbeszaggatja
2013. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Ez a felét adja vissza dolog egyáltalán nem gyanús... 5000-t hagyott el és kap 2500-at... aha :D


Amúgy én megtartanám az egészet.

2013. júl. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Undorítóak vagytok. Egy szegény öreg néni NYUGDÍJÁBÓL simán ellopnátok egy ötezrest, gratulálok. A talált összeget nem visszaadni ugyanúgy lopás, TOLVAJ a barátnőd, te viszont helyesen gondolkodsz, igenis vissza kell(ene) adni azt a pénzt.
2013. júl. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is csalódtam benne, és taszít, hogy így gondolkodik. De most annyit elárulok nektek, hogy a néni visszakapta a pénzét, na nem azért, mert a barátnőm jobb belátásra tért, egyszerűen csak a férje szólt rá, hogy ne legyen már ennyire köcsög. Pont.
2013. júl. 29. 11:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj,szerintem elég furcsa helyzet és sok megoldás létezik.Például lehet,hogy az idős hölgy direkt akarta bajba sodorni a barátnődet.Az is lehet,hogy a barátnőd lenyúlta a pénzt.
2013. aug. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!