Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küzdjem le a félszegség...

Hogyan küzdjem le a félszegségemet?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy mások ne vegyék észre, hogy feszült vagyok, mert úgy bánnak velem mintha földönkívüli lennék. Nem akarok folyton másoknak megfelelni, de úgy érzem önmagam sem lehetek.
2013. júl. 28. 16:14
 1/1 anonim válasza:

Én elég zárkózott típus vagyok, viszonylag sok idő, még beilleszkedek egy közösségbe. Azt nem tudom, hogy Veled miért bánnak úgy, mint egy földönkívülivel, hogy ez a külső vagy belső tulajdonságaid következménye. De abban biztos vagyok, hogy azok az emberek, akik fontosak lesznek Neked a jövőben nem fognak foglalkozni vele. A többi ember meg annyira nem számít. Szerintem viselkedj semlegesen velük, ha valaki mond valamit hagyd rá. Ha nyugodt vagy és ezt mások is látják, idővel "normálisnak" fognak tartani. :-) És nem is olyan sok idő.

A lényeg, hogy jól érezd magad és pozitív érzéseid legyenek magaddal kapcsolatban. A környezeted meg majd alkalmazkodik.

2013. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!