Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mennyivel erzed magad...

Te mennyivel erzed magad okosabbnak vagy butabbnak a kornyezetedben levo embereknel?

Figyelt kérdés
Hova helyezned magad, kulon-kulon, logikus gondolkodas, lexikalis tudas, es vilaglatasod alapjan? Osszessegeben is erdekel, akar skalazhattok is 1-10-es rendszerben, ha ugy konnyebb.
2013. aug. 1. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

logikus gondolkodas- 8, lexikalis tudas- 5, vilaglatas- 9

Ugy atlagban okosabbnak erzem magam a kornyezetemben levo embereknel, de ez azert van, mert eleg sok buta emberrel talalkozom egy nap leforgasa alatt.

2013. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát a környezetemben élőkhöz képest a logikámat átlagosnak mondanám a lexikális tudásomat azért jobbnak. Rengeteg témakörben amire rábukkanok, vagy érdekel utána olvasok és keresgélek. Iskolába is amit meg kell tanulni nem bliccelen el többnyire megtanulom főleg ha érdekel is, aztis ami nem (tudom, hogyha nem tanulnék csak saját magamnak teszek rosszat, bár, mint mindenkinek nekem sincs néha kedvem valamihez ami tanulnivaló). A világlátásom/ élettapasztalatom szerintem bővebb,mint a korosztálybelieknek (ez egyéni szubjektív vélemény) legtöbbjüknek az a legjobb téma, hogy az előző esti buliban ki kivel kavart . Van amiben néha énis komolytalan vagyok vagy ilyesmi., de nem abból áll az egész napom,hogy ez a témám csak. 15/f :)
2013. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az okosság, vagy a butaság meglehetősen relatív dolog, az említett kategóriák közül pedig maximum a logikus gondolkodás jellemzi valamennyire őket, bár annak megléte, esetleg hiánya nem határozza meg egyértelműen, hogy melyik kategóriába sorolható valaki. Az eldöntendő kérdéshez rendelt pontozásos értékelés pedig tökéletesen értelmezhetetlen, szóval a kérdés önmagában és minden kiegészítő feltételével együtt teljességgel megválaszolhatatlan.
2013. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Logikus gondolkodás: 8, bár ha azt vesszük, hogy szarok bele néha fontos dolgokba, akkor elég logikátlan vagyok. De megnézem, és mivel nem befolyásolja nagyban az életemet (vagy csak azt hiszem, hmmm... :D), ezért logikus? A lényeg, hogy logikus gondolkodás téren, ha a mindennapokat vesszük, jobb vagyok az átlagnál.

Lexikális tudás. 5 Ami érdekel, azt tudom, ami nem, azt nem. De azért ebben is kb. átlagos vagyok, ami a környezetemet illeti. A történelem és a magyar irodalom olymértékben nem érdekel, hogy az már lehet hogy gáz. 1222 aranybulla és ennyi. Ezt könnyű volt megjegyezni.

Világlátás. Ezt számban hülyeség meghatározni, optimista vagyok mindenben. Egyik vallást sem ítélem el, de nem köteleződöm el egyik mellett sem, mert nincsenek tényleges bizonyítékok. És merem állítani, hogy a világon senki sem tudja az "igazságot", hogy mi miért van. Túl nagy, és túl bonyolult az Univerzum ahhoz, hogy azt mi felfoghassuk, nem is érdemes túl sokat foglalkozni a miértjével. Csináld mindig azt, ami a legjobban esik. ;D

2013. aug. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

logikus gondolkodás: 7-8

lexikális tudás: 2-3

világlátás: 4

2015. jún. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!