Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy egy férdi...

Tomcimanus kérdése:

Az miért van, hogy egy férdi nem szereti a sört?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim közt 2 ffi-t ismerek magamon kívül, és igazi sörrajongók rendszeresen belém kötnek emiatt... Valaki sejti??? Vagy készült már tanulmány e téren???

2013. aug. 2. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igen népszerű sztereotípia, hogy egy férfinek szeretnie kell a sört és a focit. Ha nem lenne sztereotípia, amit beléjük nevelnek, valószínűleg sokkal kevesebben szeretnék.

Az én tippem, hogy azért nem szereti, mert büdös izzadságszagú. Nekem legalábbis az, bár nem férfi vagyok. Ezen kívül puffaszt, böfögtet, és hamar végigfut a szervezeten, bár jó vesetisztító. De utóbbinak dinnye is kiváló, és mennyivel finomabb. :D

2013. aug. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a nemektől függ, hogy ki mit szeret... én pl. 1-2 gyümölcsös sört megiszom nő létemre, párom is inkább ezeket kedveli. De ritkán. Nő vagyok, mégis imádom a jó csípős ételeket, olyat, amit már nem sok férfi tud jóízűen megenni. Te nem szereted, ennyi. A sima sört én sem, büdös is, keserű is. A gyümölcs legalább ad némi ízt neki.
2013. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A férjem sem szereti, apukám sem, a volt barátom sem szerette, az egyetlen férfi barátom sem szereti, hát nekem semmi furcsa nincs ebben. Nők közül meg ismerek párat, akik isszák néha.

Szerintem annak, hogy valaki szereti-e a sört semmi köze ahhoz, hogy milyen nemű.

2013. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 McEnroy ***** válasza:
ki az férdi? frédi tesója?
2013. aug. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Simán ízlés kérdése. Mindenki más ízeket szeret, és nem mindegyik ízt érezzük egyformának, senkinek sem tökéletes az ízérzéke.

Ez olyan, mint a Listerine reklámban: van aki az erős ízeket szereti, van aki az enyhébb ízt.

Gondolom egyszerűen csak nem szereted a keserű dolgokat. :)

Ha azon múlna a férfi lét, hogy ki felel meg több férfiakkal kapcsolatos társadalmi sztereotípiának, akkor az személyimen nő helyett alfahímet írnának.

Én is ismerek olyan férfit, aki nem szereti a sört, nem is egyet.

Meg olyan embereket, akik utálnak olyan dolgokat, amiket az emberek nagy része szeret (sajt, majonéz, paradicsom, ecetes uborka stb.) Mindenkiben más élményeket idéz fel ugyanaz a fűszer vagy étel, parfüm, dal, akármi. Az emberek nem mindig asszociálnak ugyanarra mint a másik, és ez így jó.

Amúgy tényleg van izzadt kőműves szagú sör.:D

2013. aug. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A rendes sörrel az a bajom, hogy büdös és szar az íze. A limonádésörnek nem szar az íz és nem is büdös, viszont drága. Egyszerűen kell venni egy olcsó sört átönteni a felét egy pohárba, és felönteni málnaszörppel. Az eredeti limonádésör összetevői szinte ugyanezek :)
2013. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem mert:

-büdös kocsmaszag

-szénsavas dolgokat nem szeretem , büfögtet

-felfúj puffasztja a gyomrom

-keserű ízt nem szeretem

-ha be akarok rúgni tőle, akkor több liter lének kell lötyögnie a hasamban és azt leküldeni nekem kínlódás

-állandóan wc-re rohangálni nem szeretek

2013. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is férfi vagyok, de az íze miatt valahogy nem szeretem a sört (semmilyen formában, még a sör ízesítésű gyümölcsös italokat sem szeretem). Túl keserű nekem, én inkább az az édesszájú fajta vagyok az italok terén. :-) Ezzel mindig azzal szoktam viccelődni, hogy előbb hánynám el magam a sör ízétől, mint az alkoholtartalmától. :-) :D (Bár még soha nem hánytam szeszes italoktól, se az ízüktől, se az alkoholtartalmuktól, se mástól). :-)
2013. aug. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!