Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kövér vagyok? (kép)

Szerintetek kövér vagyok? (kép)

Figyelt kérdés

én elèg ducinak èrzem magam és anyukam is mindig azt mondja fogyjak le!

[link]



2013. aug. 2. 08:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hova akarsz még innen fogyni? Elég karcsú vagy már így is :P :)
2013. aug. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
na megint egy idióta aki it akarja fényezni magát..
2013. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
itt
2013. aug. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
de elég nagy a hasam. meg valahogy mindig ilyen kis daginak, teltnek érzem magam.
2013. aug. 2. 08:37
 5/28 A kérdező kommentje:

nem vagyok idiota, nekem a családtagjaim állandóan mondják, hogy szerintük dagadt vagyok.

az tény, hogy keveset mozgok egy ideje de nem eszem sokat mégsem fogyok ha koplalok akkor sem. 1 év alatt híztam egy gatyaméretet ami eléggé zavar de az istenért se tudok visszafogyni.

2013. aug. 2. 08:40
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kövér vagy. Hulye,...
2013. aug. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is dagadt vagy... ezt akartad hallani????

Amúgy meg nem árt ha te és a családod is elmegy szemészetre és ideg gondozóba.. Súlyos képzavarok vannak nálatok..

2013. aug. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ilyen kis picira vágytam, amikor olyan sovány voltam, hogy a két derekamnál levő csont kiállt, no én akkor éreztem magam rusnyának.
2013. aug. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

engem csak az zavar nagyon hogy nem jönnek rám fel a régi ruháim. és hogy csomoszor be kell húzni a hasam.

hát igen vannak gondoka családban, anyu 48kg de állandoan koplalni akar mondván h kövér. én nem szeretem magam kínozni szoktam enni de azért mértékkel. csak a régi súlyom szeretném visszakapni. (most 54kg tavaly 49kg)

2013. aug. 2. 08:52
 10/28 anonim ***** válasza:
Ami nem megy rád, azt tedd el, majd lesz idő, amikor talán újra jó lesz, ne akarj te is zörgőcsontú lenni, mint sokan mostanában, és ne hallgass másokra, pont jó az alakod.
2013. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!