Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy tudom jól...

Miért van az, hogy tudom jól nézek ki és tetszem is a barátomnak nagyon nagyon, soha vagy csak nagyon ritkán tesz megjegyzést más nőkre, hogy jól néz ki stb. mégis sokszor féltékeny leszek olyan nőkre akik tudom, hogy tetszenek/tetszettek neki?

Figyelt kérdés
És magammal hasonlítgatom őket össze aztán elkezdek aggódni,hogy mi van ha mégsem vagyok elég jó,hisz a "másik lány"sokkal jobban néz ki mint én...?Szerintetek,hogy tudnék ezen változtatni?Nem tartom magam egy egoista embernek tehát sokszor eléggé alábecsülöm magam,néha meg tükörbe nézek és"azta de jól nézek ki"...Ezt sem szeretem magamban,örülnék ha mindig kibékülve lennék magammal..:(

2013. aug. 3. 03:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyan ez a helyzet. Sajna én eljutottam oda, hogy hangot is adtam a Párom irányába a nem tetszésemnek. Ez sok vitát szült. Felismertem magamban, hogy betegesen féltékeny vagyok, megkértem segítsen ezen változtatni. Tudtam,hogy magam alatt vágom a fát. El kell tudni fogadni,hogy vannak a világon szép nők. Ő megnézni, nem bámulja!! Ránéz, tovább megy. A szépet mindenki megnézi. Ugyan úgy egy házat, autót, nőt, férfit.. Az én kezemet fogja, mellettem fekszik le, kel fel minden nap, nekem mondja,hogy szeret és ez a lényeg. :)
2013. aug. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor békülj ki magaddal :)


Különben sem úgy működik, hogy ha valaki szebb (? elég relatív), akkor rögtön megcsal a párod. Ha így lenne, akkor egy kapcsolat sem tartana pár napnál tovább, mert mindig van szebb. Ha a barátod csak azért van veled, mert te vagy Miss World, akkor már régen rossz!

2013. aug. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sürgősen állj le ezzel mert el fog hagyni. És ne másokhoz hasonlítsd magad!

Most ha a párod nem fordul meg minden 2. nő után az utcán, akkor nem kellene ezt csinálni. Mindent elrontasz vele.

2013. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!