Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a jobb? Egy husisabb...

Melyik a jobb? Egy husisabb telt boldog nő, akin van mit fogni, vagy egy anorexiás zörgőcsontú túlélő (mert túlélt 6 évet evés nélkül) sátánimádó szörnyeteg?

Figyelt kérdés
Ezzel a kérdéssel természetesen csak kiparodizálom a többi ilyen kérdést...:)
2013. aug. 4. 20:47
 1/8 Justicar ***** válasza:
62%

6 évet biztos nem.

Valamint kicsúfoltak a sovány nők, v mi?

Egyébként szerintem a husisabb jobb.

2013. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet inkább a humor kategóriába kellett volna írnom:D
2013. aug. 4. 20:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert sok ilyen kérdés van, és ezeket mind a 'husisabbak' teszik fel, amit abból látni, hogy a vékonyakat zörgőcsontú és hasonló jelzőkkel illetik
2013. aug. 4. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez egy hülye kérdés.
2013. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom:)
2013. aug. 4. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
A vékonyakat "zörgőcsontúzzák", aki meg egy picit husibb(értsd van rajta 2-3 kg felesleg) azt mindenki lenézni, fújjogják, hogy dagadt, az üzletekben ruhavásárláskor az eladók végigmérik elég lenézően... voltam több, mint 75kg és most vagyok 52 szóval megéltem, hogy hogyan bánnak azokkal, akik ducik, akik kövérek és akik normális alkatúak is. Én a magam 165cm-ével és 52kg-mmal jóformán dagadtnak számítok manapság. Undorító világban élünk.
2013. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így van, mindenki kritizál mindenkit. Amúgy szerintem a 165 centihez az 52 kg teljesen jó
2013. aug. 5. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a sportosokra szavazok! (No nem a testépítőkre, hanem azokra, akik testmozgással tartják kordában a súlyukat. ;))
2013. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!