Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gonosz vagyok?

Nagyon gonosz vagyok?

Figyelt kérdés

Négy hónapja egyik napról a másikra egy szó nélkül eltűnt az életemből az exbarátom. Megszüntetett minden elérhetőséget, ha elmentem hozzá, úgy csinált, mintha nem lenne otthon. Nos ezek után én eléggé magam alatt voltam, még kimenni sem nagyon volt kedvem hetekig, mert látni sem akartam. Aztán amikor úgy ahogy összeszedtem magam, és újra kimerészkedtem rájöttem, hogy fél attól, hogy véletlenül összetalálkozunk valahol, hiszen mindössze 15 percnyire lakunk egymástól.

Ha meglát az utcán, átmegy a túloldalra, ha meglát az egyik boltban, szinte azonnal megy a kasszához, csak hogy minél előtt mehessen.

(Gondolom azért ilyen, mert tőlem kapott egy nagyobb összeget kölcsönbe, amiből persze semmit sem adott vissza. Papír van róla, szóval le sem tudja tagadni.)

Én pedig, amióta erre rájöttem, azóta minél többször adok alkalmat arra, hogy lásson. Ismerem a beosztását, szokásait, szóval tudom mikor merre lehet vele összefutni. Szerintem ennyi büntetést megérdemel, ha már ilyen gerinctelen volt.

Nagyon gonosz vagyok ezért?



2013. aug. 8. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor lennél gonosz, ha behajtatnád rajta.
2013. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár akkor sem, mert végül is jogos, a te pénzed...
2013. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy gonosz. Én is ezt tenném, még talán egy kicsit durvábbban is.
2013. aug. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik kifejtenéd egy kicsit bővebben is?
2013. aug. 8. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy az. Hajtsd be rajta a pénzt is. Ezt férfiként mondom. :)
2013. aug. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szerintem nem vagy gonosu
2013. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!