Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki valaki segítsen!?!

Valaki valaki segítsen!?!

Figyelt kérdés

az istennek nem tudok írni szóval itt fogok írni némely apró íráshibával amit akár fel is dughatsz a seggedbe ha nem tetszik mert én leszarom.

Az erőszakosság csak azért van mert gyűlölöm ezt.ne haragudj rám, én szeretlek téged csak teljesen kattant vagyok... de akár az . nekem a végkifejlett ugyanaz.

Érezted már úgy magad hogy mintha valami már megtörtént volna már? Vagy mikor mintha nem is történt volna meg csak képzelted volna? Vagy mikor tudod hogy a szemedbe hazudnak, mert tudod az igazságot, mégis meghallgatod a hazugságot? És mit éreztél?

Igen.

Az egész világom egy beteg civilizáció amit én találtam ki. Abban sem vagyok biztos hogy azt írom amit akarok. Betwg agyok. Megőrültem.

Nem tudom mi a valóság és azt hiszem nem történt meg amiről azt hittem megtörtént. Ebben hitben éltem. Megláttam egy fiút és másfél évig jártam vele, de mi van ha mégsem? Megőrültem? Van egy teli zacskóm de nem tudom, csak én látom telinek? Mennyire estem el? Tényleg csak kicsot vérzik a lábam? Megőrültem. Nemtudom mi valódi és mi nem.Nem értem. Nem akarok létezni.

Mi történik velem??? És miért?

Nem vagyok tisztában önmagammal egy teljes elfojtásban és.teljes képzavarban szenvedek. Kitöröltem ami bántott vagy fájt és most itt sem vagyok nem is emlékszem ezeg se történt.

Sokat piszkáltak kiskoromban.

Most azt sem tudom hogy fiú vagyok vagy lány.

Tényleg nem. Esküszöm.



#képzelődés #őrült #vilég #nemdrogozom
2013. aug. 10. 00:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
nekem nagyon sokszor volt az álmodtam valamit és meg történt
2013. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mi ez???
2013. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
én vagyok az első írj privátba
2013. aug. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
mármint a kérdező ><
2013. aug. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jól van, majd te is elmúlsz 15 éves, és akkor majd minden megváltozik.
2013. aug. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az ilyenekből lesznek a gyilkosok...
2013. aug. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon mély nekem ilyenkor :D
2013. aug. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A drog rossz, értem?
2013. aug. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondol a kérdező. De épp abból kifolyólag, amit érez, nem hiszem, hogy nagyon elmesélné, hogy mi is pontosan a gond. Pedig meghallgatnám, de ez van...
2013. aug. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondolsz, de a szíved mélyén tudhatod, hogy csak megkattantál egy kicsit :DD
2013. aug. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!