Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaza volt haverom apjának?...

Igaza volt haverom apjának? Az tényleg önző és magára gondoló dolog, ha más is van, de neki nem hagyunk kaját?

Figyelt kérdés

Szóval haveroméknál voltam. És nem volt ott náluk semmi kaja a hütőben. Így rendeltünk kaját.

Én, haverom, meg az anyja.

És haza jött pár óra múlva haverom apja, és tökre örült, hogy Ő éhes, nem szóltak neki, hogy vegyen kaját út közben, mert otthon nincs, és neki nem rendeltünk, nem hagytunk.

Azt mondta az rohadt bunkó dolog, hogy Ő is itt lakik, és tudják, hogy éhes lesz valószínűleg mikor haza ér, és nem hagytunk neki, és nem is rendeltünk neki kaját.


Azt mondta az igencsak önző és öncélú dolog, hogy "én jól lakok, és leszarom, hogy a másik éhezik!"


Jogos amit mondott?

Nem rám volt dühös, észre se vett. :D Hanem a haveromra, de leginkább a feleségére, hogy nem gondolt a férjére.



2013. aug. 13. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez bunkó dolog volt.
2013. aug. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem valamilyen szinten igaza van..
2013. aug. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért egy pici maradhatott volna neki, legalább kóstolónak. Úgyhogy azért jogos a kiakadása.
2013. aug. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy kiborult, és szerintem jogos is. Én is elég morcos tudok lenni, ha hazaérek egész napos meló után farkaséhesen és a kajának csak a hűlt helyét találom...
2013. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van.
2013. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jogos és igaza van ha a családtagjai tudták hogy jön haza. (És ugye valószínűleg tudták)
2013. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!