Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet részegen hibásan írni...

Lehet részegen hibásan írni mobiltelefonról, vagy az emberek csak megjátsszák magukat, hogy azok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Wtf?!
2013. aug. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilván evidens, hogy mire gondolok, mikor valaki leír egy mondatot pl. egy közösségi oldalon tele hibával, hogy azt vélekedjék róla, hogy illuminált állapotban van.
2013. aug. 13. 12:51
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Basszus, van, aki józanul sem tud leírni egyetlen épkézláb mondatot. Nem kell ahhoz feltétlen részegnek lenni. De kérdésedre válaszolva lehet is, de csak megjátszani is lehet. Na ettől mondjuk nem lettél okosabb :D
2013. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm néhai szokása, hogy részegen kétszer írja le a szavakat. Én például véletlenül van, hogy odaírok a égére egy szeretleket. Valaki nem is emlékszik, hogy velünk mászkál, és ráír a csajára, hogy elveszett és nem tudja hol van. Fura dolog illuminált állapotban smsezni.
2013. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ha részeg vagyok, nem szoktam, csak úgy kiírkálni dolgokat, hogy mások lássák, jaj én részeg vagyok. De egyébként tényleg vannak benne hibák. Mivel eleve gyorsan írok, így is megesik. Ha valakivel illuminált állapotban beszélgetek neten keresztül és észrevettem, hogy elrontottam valamit, kitörlöm és folytatom :D De tényleg vannak olyanok, akik megjátsszák az ilyet...

Telefonon meg józanul is annyi hibát csinálok, hogy bárki hihetné, hogy részeg vagyok :D Ott könnyebb :D

2013. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Justicar ***** válasza:
Én olyankor még gépen sem tudok helyesen írni, nemhogy telefonon. :'D
2013. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!