Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm nagyon megváltozott...

A barátnőm nagyon megváltozott, nem értem miért. Alul kifejtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már lassan 8 éve ismerjük egymást és mindent megbeszélünk, folyton egymásnál vagyunk, együtt nyaralunk stb,stb.. Most 1 hetet nélküle töltöttem el. Igazából őt is hívtam de ő inkább elment más helyre más barátokkal. Velem azon az 1 héten voltak mások is akikkel a barátnőm is jóba van. Visszajöttem és a barátnőm rátelepedett az osztálytársimra, akikkel nagyon-nagyon jóba vagyok. Lassan a barátnőmbe jobban megbíznak mint bennem. A barátnőm most legyen pl Alíz mert rossz kiírni mindig hogy barátnőm xd. Lényeg hogy most nem találkoztam Alízzal, flegma velem nagyon, csak neten ír nekem, én kedvesen írok neki mint ahogyan szoktam, ő meg flegmásan, máshogy, és felhívott telefonon HOGY NEKEM MI A BAJOM VELE. Közben neki van baja de nem mondja el. Megváltozott, fura lett, utasítgat, csicskáztat, nem hagy békén.. Az exemmel beszéltem múltkor telón mert jóba vagyunk mint barátok és Alíz másnap írt nekem hogy az exem milyen jófej, meg hogy nagyon jóba lettek, skype-oltak stb.. Utána az osztálytársammal is nagyon jóba lett Alíz. Nem tudok már olyan embert akire ne mászott volna rá, ne telepedett volna rá, és nekem kellemetlen.. MIT TEGYEK??? :(

2013. aug. 13. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg alitól hogy mi baja veled, vagy folyamodj alattom módszerhez és kérdezd meg pl az exedet, hogy mi a gáááz.
2013. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy rájuk telepedik? Szerintem inkább csak barátkozni akar, ismerkedni, és jó fejnek tartja a barátaidat.

Irigyled tőle őket?

2013. aug. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hagyd el találsz jobbat, én ezt tenném a helyedben, vagy öngyilkos lennék
2013. aug. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dehogy irigylem tőle őket, nem is vagyok alapjáraton az az irigy, féltékeny típus. Tőlem bárkivel barátkozhat akivel akar, csak még anno ő is mondta hogy ne barátkozzak az ő haverjaival, meg is mondtam neki hogy nem baj ha barátkozik, tőlem akár bárkivel barátkozhat. Hogy miből gondolom hogy telepedne rá mindenkire? 1. Alíz idősebb nálam 2 évvel, neki komoly jóarc barátai vannak akikkel soha nem találkozhatok mert neki rosszul esne, de ő kijár a haverjaimmal, engem nem is hívnak, pedig mondták hogy majd kimennek és írnak mikor menjek majd és nem írtak és vmi kifogást találtak ki 2. el akar jönni az osztálykirándulásunkra, DE ez cska a mi osztálykirándulásunk, nem az osztályom és Alíz. Igazán megérthetné. Én is pofátlankodjak oda az osztálykirándulásukra? Neki is van osztálya menjen azzal, ez a mi osztályunkról szól. Menjen osztálykirándulásra a sajátjával, ott is van sok barátja. Minden barátomnak nyalizik Alíz, velem flegma de mikor többen vagyunk akkor adja nekem a szépet de mikor kettesben akkor flegma és végig azt hangoztatja hogy nagyon fura vagyok és hogy rossz irányba változtam meg,közben ugyanolyna kedves voltam vele, kérdezgettem őt, mosolyogtam mint általában szoktam vele beszélgetni. Nem értem meg Alízt. JA ÉS nem leszek öngyilkos, de azért köszi :) XD lehet mellőznöm kéne őt.. észrevenné magát, nem?
2013. aug. 13. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha flegmázik, meg olyan veled a stílusa, akkor szerintem szakítsatok, mert most így nem tudod mi van, csak nem jófej veled, közbe nem is akarja elmondani, hogy mi a baja, egy ilyen Aliz miatt most ne tedd tönkre magad. Szerintem dobd a csajszit:):)
2013. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5.vagyok, lehet, hogy csak barátszerzésre ki akart téged használni.
2013. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!