Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek a cigányoktól?

Ti féltek a cigányoktól?

Figyelt kérdés
Vagy mi más okotok van arra, hogy ennyire rasszisták legyetek?
2013. aug. 13. 17:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Eddig csak cigány próbált leütni, kirabolni, lopni tőlem. Hírek is tele vannak a brutálisabbnál brutálisabb cigány által elkövetett gyilkosságokkal.


Mondj egy valódi értelmes okot, hogy ne utáljam őket, és nem fogom.

2013. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%

Sörétet nekik! (Nagy sebességgel feléjük haladva.)


Nem félek tőlük, nem is vagyok rasszista. Nem a gesztenyéket utálom, hanem a cigányokat. Hogy miért? A "szenthármas miatt" - lopnak, csalnak, hazudnak. Ha ez nem elég, akkor jön egy 4. (szeretnek ölni) és egy 5. (ha őt ölöd meg 20 év, ha ő öl meg 2 év) is. Ennyi ok csak elég. :)


Írás közben eszembe jutott egy hatodik is: élősködnek, segélyből veszik a késeket, meg pisztolyokat + kardokat, természetesen az Audiban, Merciben és BMW-ben tárolják a csomagtartóban, majd elmennek lopni, mert nem volt elég nekik a segély. Részemről ennyi.


Természetesen vannak normális cigányok is, az én baráti körömben is van egy-kettő. Rájuk ez nem vonatkozik. De ne próbáljuk számokban kifejezni a arányukat.

2013. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
15%
én nem utálom őket :O csak igen, ha olyanok, akkor félek tőlük:S de simán lehet hogy félreismerem őket , ésnem is akarok ezért nekik rosszat meg nem is utálom őket.
2013. aug. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%

Én néha igen.

Egyébként meg elmondhatatlanul utálom õket.

Rasszista pedig egyáltalán nem vagyok.

A cigányoknak semmi köze a rasszismushoz.

2013. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Félek? NEM... :D És okok.... hjaj van bőven :D Meg akarnak késelni verni persze ilyenkor nem egyedül hanem a családdal ami számos emberből áll. Ez a sportszerűtlenség...általában ők akarnak lopni tőled....kötözködni... intelligens példány nem akad köztük...A hím példányok azt hiszik a nőkkel bármit bárhol megtehetnek... A nőstények mindig k***ásan öltöznek... A magyar emberek pénzéből élnek el... nekik meg kell tanulni mindent amit szintén a magyarok pénzén hajtanak végre... ez olyan hogy cigány tanulóvezetőt nem láttam még :D Bár nekem csak egy kívánságom van már... megnézni egy meccset.... összes cigány pirosban aligátorok zöldben ^^
2013. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Egyet kell értenem az első és második hozzászólóval.


Nem félek tőlük, de nem szívesen megyek a közelükbe. 4-5 éve egy barátnőmet leköpte egy cigánylány ,,miért is ne?" alapon, és mikor sétáltunk másnap, akkor a barátnőm rámutatott erre a cigányra, hogy ő volt az, aki leköpte.


Odamentem a lányhoz, aki nem lehetett több tizenkettőnél, és normális hangon megkérdeztem, hogy ugyan miért köpte le a másik embert, tekintve, hogy idegen, meg egyszerűen; ez a viselkedés egyáltalán nem illő. Akkor a cigánylányka megszeppenve rebegett bocsánatot, ő aztán soha többé nem fog ilyet csinálni... Aha, másnap megtalált a bandája, nála idősebb, nagydarab fiúk és lányok csapata, akik "elmagyarázták", hogy többet ne szóljak be, hogy képzelem mégis ezt.


Meg még rengeteg ennél durvább esetről hallani. Nem azt mondom, hogy fehérek közt nincs szenny és cigány közt nincs normális, de... azért nem a semmi miatt alakult ki ez az ellenszenv, és nem úgy tűnik, hogy a cigányok bármit is akarnának tenni ez ellen.

2013. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Miért is kéne? Ezeknek csap csoportban van nagy pofájuk. Ha egyedül mennek valahova olyan kicsire összehúzzák magukat hogy észre sem veszed. Belém edig csak egyszer kötöttek belém, de akkor elintéztem őket 2 jól irányzott ütéssel azóta mind a kettő tudja mi a dolga mikor szembejönnek :) mindegyik köszön és összehúzza magát.
2013. aug. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Én igen. Sok a rossz tapasztalatom. Már volt olyan helyzet, mikor a családom testi épségét is féltenem kellett tőlük.
2013. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Van olyan akiktől nem, de akin látszik az az ízig vérig bunkóság, ott inkább átmegyek az út túloldalára...
2013. aug. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Tudod mit jelent az hogy rasszista?

Ha a külseje,pl bőrszín miatt hátrányosan megkülönböztetünk egy népcsoportot

Tehát ha ezt valaki félelemből teszi a rengeteg rossz tapasztalat miatt azt már nem rasszizmusnak hívják

Legalább a szavak jelentésével lennél tisztában ha már rasszistázol itt mindenkit..

2013. aug. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!