Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A versenyzők nagyképűek, és...

A versenyzők nagyképűek, és többre tartják magukat sokaknál?

Figyelt kérdés

Azt mondják sok élsportolóra, hogy "benne az a jó, hogy nincs elszállva magától" de azért csak elvan szerintem.

Ha bele gondolok, annyiszor állt egy versenyző, aki sikeres, világhírű a dobogó felső fokán, hogy csak benne van, hogy "én jobb vagyok sokaknál, ezért is nyertem én"

Ugye?



2013. aug. 15. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha van mire verniük a nyálukat, megtehetik. Csak ne lépjék át az "egészséges önbizalom" határát.
2013. aug. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ők is ugyanolyan emberek, mint bárki más. Attól, hogy jobb fizikummal születtek, még köztük is ugyanúgy vannak okosak, vannak buták, vannak szerények, vannak nagyképűek, mint az átlagemberek között. Van, aki közepes sportolóként se lát már a nagyképűségtől, és van olyan is, aki tényleg élsportoló, és ha tudatában is van vele, hogy ő a legjobb, attól még nem száll el magától, és nem néz le emiatt másokat.
2013. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!