Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha állandóan...

Mit tegyek, ha állandóan gyűlölet mardossa a lelkemet, úgy érzem belül szétfeszít?

Figyelt kérdés

Ez legjobban fiatal nőkre irányul mert gonosz ártó szándékúak.

33/F


2013. aug. 16. 06:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy 25 éves fiatal nő vagyok, és elmondhatom, bennem nincs ártó szándék! Előbb ártanék magamnak, mint bárki másnak! Ne akarj általánosítani, mert tévúton jársz.
2013. aug. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem minden ember egyforma, rossz helyen keresel....ha keresel. Vagy olyat keress, aki hozzád illik, ha nem akarsz sokat csalódni.
2013. aug. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sajnos 21 évesen jutottam el arra a pontra, hogy úgy megkeseredtem, hogy az nem emberi. És ezt a körülöttem élő embereknek köszönhetem. 21N
2013. aug. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor mindenki váltson környezetet. A családot ugyebár nem tudjuk megválogatni, de barátokat igen.

Szerencsér a családom normális. Volt olyan barátom, aki az örökös sírással, panaszkodással teljesen lehúzott, szépen leépítettem a barátságot. 25 éves koromra végre kialakult egy olyan baráti társaságom, akik körében feltöltődöm rengeteget nevetünk, beszélgetünk.

A munkahelyen is azzal kell foglalkozni, akivel jól kijössz, és kerülni a problémás embereket. Ezt én is megtudom oldani.

2013. aug. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Chekkolada válasza:

Hát... De miért érzel gyűlöletet? Nem akarnak veled kapcsolatot teremteni, kigúnyolnak valamiért, vagy kihasznált valaki valamiért valamikor... Vagy ez valami szenvedélyes perverzió...? Ezt el kell dönteni hogy miért.


Nem mindegyik olyan veszélyes látod, itt is foglalkoznak veled, fiatal nők. Mi neked a fiatal nő? Hiszen te sem vagy valami öreg, épp hogy átlépted a 30-at... Szinte alig különbözhetsz egy 27 éves férfitól mondjuk.

Miért gondolod hogy neked egy fiatal nőcske ártani akar?

2013. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Caius Valerius Catullus válasza (nem fiatal nő válasza):



Odi et amo. Quare id faciam, fortasse requiris.

Nescio, sed fieri sentio et excrucior.


Gyűlölök és szeretek. Kérded tán, mért teszem én ezt,

Nem tudom, érzem csak: szerteszakít ez a kín.

2013. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még ahhoz hogy ilyen keserű legyél. Senki sem változtathat ezen, csak Te. Elhatározás, és változás.
2013. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!