Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen, és mit...

Miért vagyok ilyen, és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Otthon sokszor olyan vagyok, mint egy kisgyerek: bohóckodok, hülyéskedek anyummal, piszkálgatom az öcsémet.. Nem akarom ezt csinálni, de egyszerűen mindig elszáll az agyam. A másik oldalról pedig, mikor kint vagyok, akár egyedül, akár a barátaimmal, vagy a családommal, csendes (szinte meg sem szólalok), félénk és gátlásos vagyok.

Tudom, hogy ez az egész nem normális, de nem tudom mit csináljak. Szeretnék végre normális lenni minden körülmény között... 21/f


2013. aug. 16. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Ez nálam az önbizalomhiány miatt van. Itthon feloldódom, nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam, ezért bohóckodom. Mások előtt viszont igen is érdekelnek a vélemények, és félek, hogy kiröhögnének, ezért vagyok inkább csendben........ Pedig hát ki nem szarja le? Nem tudok megfelelni úgyse mindenkinek!

Egyébként meg egy "idegennek" nehezebb bohóckodni mint a családtagokkal, hisz eléggé furcsán néznének rád, ha elkezdenéd őket csak úgy piszkálni.. :D Ennek is vannak szerintem fokozatai.

2013. aug. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szóról szóra pont ilyen vagyok én is.

Te én?

2013. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mint az előttem szólók, én is csak azt tudom mondani, hogy ilyen vagyok. Szerintem ez azért, mert egy családban az ember amióta az eszét tudja, köztük él, és kevesebb gátlás van köztük. Bátyámmal olyan hülyeségeket csinálunk, de másokkal én képtelen vagyok úgy ellenni. Hát sajnos ez ilyen. 17/l
2013. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!