Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek kemény (kívülrő...

Hogyan lehetek kemény (kívülről)? Hogyan folytsam el az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

Szükségem van arra hogy néha ne mutassam ki az érzelmeimet hogyan tudom ezt elérni?

Tudom hogy ez nem biztos hogy jó de kell azt szeretném ha kívülről keménynek látnának (egy kicsit most is sikerül de néha többre van szükségem) nem akarok sírni ha történik valami nem akarom hogy lássák az érzelmeim.

Mit tegyek hogy ezt elérjem?



2013. aug. 16. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szóval úgy érzed hogy az átlagosnál többször uralnak el az érzelmek? Úgy érzed akkor is rád tör a sírás, amikor nem normális?

A Hogyan lehetek kérdésre azt tudom válaszolni, hogy ha gyors eredményt akarsz, akkor színleléssel. Ha valódi tartós eredményt szeretnél, akkor mondjuk foglalkozz önismerettel, beszélgess erről a témáról a szüleiddel, barátaiddal, esetleg csoportterápia, pszichológus. De ez utóbbi szerintem nem lesz szükséges.

2013. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy fiú vagy vagy lány? Ezt tanulni nem lehet szerintem. Ha "jó" helyre születtél, akkor majd az évek lecsiszolják rólad az érzelmeket.
2013. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lány vagyok és épp a családom elől akarom eltitkolni.

Pl. veszekednek és olyanokat mondanak egymásnak ami nekem is fáj akkor nem akarom hogy lássák hogy fájt a veszekedésük.

2013. aug. 16. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem ezzel kezdted? Igazi möster vagyok a témában. Átadhatom a tapasztalataimat, de nem tudom tanítani lehet-e. :)
2013. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
leírnád légy szíves?
2013. aug. 16. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!