Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak, milyen belsőleg a...

Férfiak, milyen belsőleg a női ideál!?

Figyelt kérdés

Láttam egy kérdést az előbb, hogy nekünk bejönnek-e az aranyos lányok. Nekem abszolut az ideálom egy aranyos, vicces lány. Nektek milyen az ideálotok?


30/F


2013. aug. 20. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nagy átlagban vicces de ha kell legyen komoly,társaságban tudjon viselkedni és lehetőleg ne legyen analfabéta én ezzel már beérem a kinézet másodlagos bár azért ne kvázimódó legyen!
2013. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én inkább a határozottabb, életrevaló nőket kedvelem, nem a kis cukikat.
2013. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy aranyos lány összefér az életrevalóval : ) De hát végülis ahány nő annyi személyiség. : )
2013. aug. 21. 00:25
 4/14 Alaque ***** válasza:
Legyen harsány és határozott. Nem bírom a "szende szüzeket", akiknek a "csábítás" kimerül a szégyenlős szemlesütögetésben. Egy NŐ hengereljen le ugyanúgy, ahogyan én őt. Lányokat inkább a meghagynám a tiniknek. Hozzáállásról beszélünk, ugye, nem pedig küllemről.
2013. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az ideális nő komoly, jó humorérzéke van, szellemes, figyel a férfira.
2013. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Megbízható, becsületes, talpraesett, intelligens, művelt. Lehet vele mindenféléről beszélgetni. Nem vihogós, nem fecseg a körömlakkról meg ilyen hülyeségekről. Vannak közös témáink. Kulturált, olvasott, széles látókörű. Tud a helyzetnek megfelelően viselkedni, amikor kell, laza, amikor kell, komoly. Nem bírom azt, ha valaki állandóan idétlenül vihog. Ennek semmi köze a humorérzékhez, egy jó humorú ember nem vihog állandóan, mint egy dilinyós.
2013. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Alague,akik a TE igényeid, ilyen nő van bőven,mondhatnám a többség ilyen,vagyis kiábrándító,közönséges.Ezeket kerüli minden értelmes f.fi,úgy hogy könnyű a dolgod.Legyen szerencséd hozzájuk!
2013. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 6-os válaszolóval,én is ilyen tulajdonságú hölgyet keresek! Dehát Ő olyan ritka mint a fehér holló.És ha van valahol,őt már 16 évesen eljegyzi egy szerencsés fickó,vagyis be kell érnünk a fecsegő, felületes, öntelt többséggel.
2013. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy egyelőre a "komoly" nők javára dőlt el a szavazási arány, közben meg azok a nők találnak legelőször párkapcsolatot, akik nem restek rámászni férfiakra, aztán az egyik majd csak összejön.
2013. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem ha valaki vihog, lehessen vele komolyan beszélgetni, de ne legyen fapofa, sznob és túl érzékeny se. Legyenek jó poénjai, mert baromi ritka ha egy nővel jókat lehet nevetni. Illetve legyen nagy szíve. Mosolyogjon alkalomhoz illően, ne legyen szomorkás. Töltsön fel energiával. Legyen okos, egyedi, különleges és legyen jó életszemlélete. Számomra ilyen egy tökéletes nő.
2013. szept. 14. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!