Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Már egy SZíriai világháborúnak...

Már egy SZíriai világháborúnak is örülnék. Ez már a major depresszió jele?

Figyelt kérdés

Nagyon kedvetlen vagyok. egyszerűen semmibe se találok örömet úgy 10-15 éve már. Sokat gondolkoztam rajta, hoflhúzom magam, de minden öngyilok fájdalmas és már abba hogy sátánista és emós vagyok nem találok örömöt se.


Most egy világháborúnak örülnék, mert így nem kell magamnak elintéznem magam. Ha adnának fegyvert első sorban lennék, csak végelegyen már. Pedig mindent megpróbáltam, sok spirituális csoportot, sátánistákat és sok embert elátkoztunk, de már ez sem nyújt örömet. Eredetileg a mentális betegségekbe akartam írni, de gondolom itt többen olvassák.


2013. aug. 30. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Szíriai világháború? (amúgy szíriai kisbetűvel, mert ott a végén az i képző, de nem lényeges, csak megemlítettem, mert rég láttam erre nyelvészprofesszort) Amúgy szerintem erre a célra tökéletesen elég lenne egy rablótámadás. Valaki bemegy este, ripsz ropsz kitöri a nyakad. Fel se kelsz rá. És akkor nem kéne több millió másik embernek is veled halni.
2013. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vállalják, mert az halálbasegítés és bőrtön jár érte. amúgy melyik csatornán lehet majd látni élőben, hogy ölik egymást az emberek a háborúban ? Digi TV-m van, tehát a CNN nem játszik :S
2013. aug. 30. 18:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami más, aminek örülnél? Keressünk együtt valamit.
2013. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van bármi, aminek örülnél, legyen az több millió ember halála, akkor nem vagy depressziós, csak... nem tudom, fura. Ha annyira mindegy lenne neked, akkor már rég jelentkeztêl volna önkéntes katonának valahova, de valójában csak az a bajod, hogy nincs êletcélod. Szerintem ha valaki most elkezdene téged fojtogatni, hát kézzel-lábbal küzdenél az életedért.
2013. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nádszál vékonyka vagyok, így nem vesznek fel katonának :/
2013. aug. 30. 19:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha meglátnál egy légnyomástól letépett végtagot sírva szaladnál hazáig.Nézegess a neten háborúban elvesztett gyerekét sirató anyát vagy gyerek siratja a szüleit éhesen nézd a szemüket percekig,ha ezek után is kívánod a háborút akkor kösd fel magadat nyugodtan.
2013. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyire meg akarsz halni?

Akkor például miért nem sétálgatsz éjszaka Borsodban néhány elcigányosodott faluban? Gyorsan megoldódna azt elhiheted.

2013. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Menj ki Szíriába, mindegy kinek az oldalán harcolsz. Egy- kettő vége lesz a problémádnak.

Terhes vagy.

2013. aug. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha ilyen véres dolgokat akarsz nézni nézz körül neten alaposabban.

amúgy meg nekem sincs életcélom nem baj az, de attól még nem kell itt siratni magad az csak felesleges szószaporítás mint ez is.

találj valami hobbit vagy próbálj meg élni.

énis úgy voltam eddig hogy felesleges meg értelmetlen, de ha már gyáva vagyok meghalni miért ne próbáljam ki az életet?ha tudsz valami jó indokot arra hogy miért ne éljen valaki szólj irj privátot és megöljük egymást szépen oké?

2013. aug. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!