Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti tudtok beszélgetni, jól...

Ti tudtok beszélgetni, jól érezni magatokat olyan emberek társaságában akik nincsenek a ti szinteteken szellemileg?

Figyelt kérdés
azaz nálatok jóval okosabb emberek

2013. szept. 1. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Én folyton alacsonyabb rendű pórnéppel vagyok körül véve, ezért ha tetszik, ha nem muszáj vagyok velük szórakozni. Sokszor le sem esik nekik, hogy szívatva vannak. Rettenetes...
2013. szept. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nálam inkább fordítva szokott lenni. Megpróbálok ilyenkor alkalmazkodni, meg társaságtól is függ, hogy mennyire figyelnek oda rád, de általában ettől igazán jól érezni nem tudom magam.
2013. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nálam okosabbakkal remekül el tudok beszélgetni, bár igaz, néha lehet kicsit kiakadnak 1-2 hülyeségemen. :D Viszont aki nálam úgymond... hát... nem butább csak... én teljesen máshogy viselkedek mint a korosztályom. A legtöbb 16-17 éves csak játszadozik és kacarászik, és lehet, hogy vannak a jövőre terveik, de nem fogják fel, hogy ideje lenne felnőniük. És ezt nem arra mondom, hogy lélekben legyenek felnőttek, hanem arra, hogy észben, tudásban, agyban legyenek azok. Folyton cukkolnak amiatt, hogy milyen elviselhetetlen vagyok, pedig csak menekülnek azelől, hogy felnőjenek. És nem, nem igazán tudok meglenni velük egy társaságban, már csak azért sem, mert folyton piszkálnak.
2013. szept. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nálam okosabbak esetében butának érzem magam rettenetesen, a nálam buták meg nagyon fel tudnak idegesíteni, pont a butaságuk miatt. Lehet, hogy a nálam okosabbak is így gondolnak rám:)
2013. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
jav: nálam butábbak
2013. szept. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen én tudok beszélgetni és igazán csak a nálam okosabb emberekkel történő társalgáskor érzem kimondottan jól magam.

Szeretem az olyan közeget, ahol én tudok tanulni vagy valami újat látni tőlük.

2013. szept. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!