Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezeljem, ha a párom...

Hogy kezeljem, ha a párom kevésbé szociális, mint én és számára nagy nyűg 2-3 havonta meglátogatni hétvégére az apámékat?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt, így fogadom el őt, ő sokkal zárkózottabb ember, rossz a kapcsolata a saját szüleivel. Többnyire mindig valamilyen szülinap vagy ilyesmi alkalomból megyek haza, mint például most is hétvégére, amikor apám születésnapja lesz. Én megértem, hogy a párom inkább maradna itthon, ha egyedül megyek azt is elfogadom. De teljesen jogos, ha mondjuk ezen az apám megsértődik, ezt pedig nem szeretném. Szerintetek mi az arany középút?

2013. szept. 5. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem szeret ottaludni, ha esetleg arról is szó van. Kényelmetlen idegen helyen enni, fürdeni, aludni stb. Gondold át, hogy mely fix alkalmakkor muszáj elmennie. pl. szülők szülinapja, húsvét, karácsony, ez mondjuk 4 alkalom egy évben. Ha ennél többre rá tudod venni, az jó. Nyilván többször szeretnél menni ennél. Menj egyedül, de mentsd ki őt. Mondd, hogy munkája van, céges hétvégéje van stb. Értelmes és ne lehúzós indokot találj és lehetőleg igaz legyen vagy felturbózott igazság. Mehetsz te nélküle is, mert : Jöttem csak úgy hirtelen, mert hiányoztatok címszóval. Vagy vidéki barátnőhöz is készülsz és a párod úgyis unatkozna ott, ezért nem is hívtad stb. Esetleg jöhetnek a te szüleid is hozzátok, akkor nem futhat el és találkozhatsz velük. :)
2013. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


Az a baj, hogy ezt a kimentegetést szeretném pont elkerülni, mert kínos az egész. Szerintem inkább beadagolom ezt otthon, hogy a párom kicsit magának való, mert ez az állandó ürügykeresés vérciki.

2013. szept. 6. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!