Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátkozni szeretnének velem...

Barátkozni szeretnének velem vagy most mi?

Figyelt kérdés
Pár új lány nálunk (nálunk ők a menők ,most 1sök vagyunk a közép sulin) mindíg oda hívnak az eggyikkel joba vagyok/voltam még tavaly egy osztályba jártunk minden féle kérdést tesz fel néha dirigál a másik az csúfol az is tavalyi osztálytárs őt utálom úgy ,ahogy van már akkor nagyobb volt a lyuka minta templom mikor 14volt..a 3. az Lb vele minden rendben asszem...A másik 3al nem tudom az eggyik békén hagy rendes a másik 2 folyton röhönek azt mondják ,hogy aranyos lány vagyok..Az eggyik még korábban mikor mentünk felvéelizni azt mondta ,hogy aranyos vagyok mikor még nem ismert.Ma röhögtek ,ahogy beszéltem pedig szépen beszélek és nem beszéllek cigányossan sem parassztossan miért van ez?Na meg úgy érzem ,hogy valakik közülük tényleg bírnak ,de vannak akik csak kihasználnak és kozben csúfolnak mit javasoltok?Miért nevetnek ha beszélek?

2013. szept. 5. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

" és nem beszéllek cigányossan sem parassztossan"

Hát ha ezeket két s-sel mondod ki, akkor van egy rossz hírem: parasztosan beszélsz. Lehet neked nem tűnik fel, mert neked az a normális, de másnak igen.

2013. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azt véletnl írtam úgy rossz a bbilyentyuzetem véletnul ki elobb rá lett ontve a málna és annál hibásabban kezdd írni://///
2013. szept. 5. 17:52
 3/16 Justicar ***** válasza:
90%
Azta, neked magától ír a billentyűzeted? Elég messzire jutott mára a tudomány!
2013. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ba..zd meg a k anyád nm érted ,hogy rá omlott a málnaa és vlamilyen betut kihagy a másikatt tobbszor írja le???
2013. szept. 5. 18:07
 5/16 Justicar ***** válasza:
76%
Itt a válasz, hogy miért nem barátkoznak veled, hanem csak nevetnek! :)
2013. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
3!! szerintem te egy érthetetlen diszno vagy! elromlott a billentyuzet torténetessen ha rá omlik egy málna akkor a kábelok vagy mik benne rá omlenek és nem lehet veluk normálissan írni velem is elofordult írni de de.bilitás mire van az iskola mennyé kisegitobe ...
2013. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Justicar hát legalább nem vagyok lyen okostojás f.@sz fej aki beszol olyanba amroll nem is tehettk :@
2013. szept. 5. 18:12
 8/16 anonim ***** válasza:
ez egy retard állat kisegítobe a helye -.-
2013. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Már mint ennek a Justicar annyi esze sincs mint egy tyúknak
2013. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hadjátok abba! elmondtamm ,hogy jeleng mért írok így ha ezz a i*diota ba*rom állat nemm érti meg ez már az o problémájja
2013. szept. 5. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!