Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem vagyok se jóképű, se...

Ha nem vagyok se jóképű, se kigyúrt, se gazdag, így lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 09:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet.


De előtte próbáld lekoptatni az előítéleteidet.

2013. szept. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Pesti vagy?

Hogyne lehetne,lesz is,drukkolok:-)

2013. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
Ha nem akarsz egy fiatal, dúsgazdag topmodellt, akkor minden további nélkül lehet.
2013. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 klopusz ***** válasza:
100%

Párom is ilyen paraméterekkel rendelkezett/rendelkezik.

17 éve élünk - szerintem - ritka jó házasságban.


Nyugi. Egy normális lánynak nem a külső fontos, csak az, hogy jó ember legyél. Gondolom ez már amúgy is megvan.

2013. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Speciel nekem a gazdagság nem számít (más kérdés, hogy legyen munkád, és azért valami normális bevételed, ami nem gazdagságot jelent!), és a kigyúrtságot eleve nem is szeretem.


A jóképűség pedig abszolút szubjektív.


Összegezve: természetesen lehet!

2013. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mik az igényeid a nők terén.

Az soha ne nyavalyogjon, aki ilyen adottságokkal pláza cicákra bukik...

2013. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Esélyed sincs... Nézz csak körül: mindenhol azt láthatod, hogy csak a kigyúrt, gazdag, jóképű pasiknak van nője. (ha nem tűnt volna fel: igen, ez szarkazmus)
2013. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Fú, te gyerek... facepalm


Előbb talán gondold át, hogy milyen lányoknak kell kizárólag kigyúrt, gazdag, jóképű pasi. Oks? Kell neked egy olyan lány?


Más: láttál-e már egyszerű, hozzád hasonló kaliberű fiúkat lányokkal kézenfogva sétálgatni? Ugye hogy ugye?


Jóreggelt, Csipkerózsika, az élet nem úgy működik, mint Jersey Shore-ban... Nyámnyila, bugyuta gondolkodásmódra vall, hogy külső tényezőkre fogod, hogy nincs barátnőd. Így, ilyen gondolkodással nem is lesz soha. Aztán 25-30 éves korodra, még mindig szüzen te leszel a net elsőszámú hímsovinisztája, gyűlölöd majd a nőket, merthogy "mind csak a pénzre hajt", de közben rá nem néznél egy egyszerűbb, szerény lányra, akinek a feje ki is látszik a mellei közül.

Kapard össze magad.

2013. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A ronda, öreg pasiknak is van nője.

Szóval ha csúnya vagy és a tested is átlag alatti, akkor azért valamit illene felmutatnod, hogy legyen valami vonzó benned. De egy csúnya és életképtelen emberre egy nő sem fog bukni.

Legyél ügyes, szorgalmas, legyen jó a humorod (ne primitív), legyen jó ízlésed, legyél intelligens (ahhoz nem kell pénz) és máris nagyobb esélyekkel indulsz.

2013. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. És pont, hogy BARÁTNŐT, nem cicababát, egy éjszakás kalandot, qvát, stb, találhatsz így.
2013. szept. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!