Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk nagyon nehéz?!

Fiúk nagyon nehéz?!

Figyelt kérdés

Én nő vagyok, ne vegyétek tolakodásnak, de: Miért nem lehet úgy pisilni, hogy ne legyen csupa sárga pötty a WC fala, a WC perme, a padló, ülőke alja? Ha kicsit több sör gurult le vagy éjjel félálomba vagytok, legalább akkor, miért nem lehet ráülni? Néztétek már milyen gusztustalan? Takarítottátok el magatok után a heti vizeletet a csempéről, meg egyebek? Itt lehettek őszinték, nem kell hazudni, hogy jajj én letakarítom, persze én ráülök, én meg Lady Gaga vagyok. Anonim oldal!

TISZTELET A KIVÉTELNEK! Tudom, nem minden pasi ilyen, de én az ilyenek válaszát várom elsősorban.

Köszi.


(Nem egyedülálló pasik véleményét várom elsősorban, nyilván ők vagy nem csinálnak maguknak plusz munkát és leülnek, vagy kitakarítanak mivel nincs nő a háznál. Egyértelmű).



2013. szept. 9. 15:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%
Nő létemre, még nekem sem megy egyszerre a ráülés, ha atom részeg vagyok. Ráadásul ők állnak, és fogják a gyíkjukat is. Bár csak taperolok a sötétben, nem rossz kérdés.
2013. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%

Én soha nem ülök le huggyantáshoz - és te sem ülnél le, ha tudnál állva pössenteni, hidd el.

A fröcskölés egyébként főleg a vécékagylótól függ. Nekem volt annyi eszem, hogy alulöblítős vécékagylót szereltettem a vécébe, mert ez a nagy titok; ez ugyanis lefelé megtöri a ráömlő folyadéksugarat, így az a csésze belső szélére fröccsen. A felülöblítős vécé amúgy is egy marhaság (szerintem).


(F :)

2013. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Olyanok csinálják úgy, ahogy leírtad, akiknek az anyukájuk letakarította, vagy lehúzta gyerekkorukban utánuk, ők meg nem foglalkoztak vele.

Én is sokszor meglepődök, hogy vannak olyan igénytelen emberek, hogy ott hagyják maguk után a wc-t lehúzatlanul.

2013. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
77%
Mosdókagylóba kell engedni, ott soha nem megy mellé.
2013. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%

Megoldás a kinti budi.


Belehugyantasz oszt ami mellè megy azt beissza a fa anyaga.

Mert ugye az fábol van.


Nincs se csempe,se sàrga folt.:)


Na ezt kommentàljàtok!

2013. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Kagylòba kell tolni!!!!
2013. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%
Ezért hugyozok én a mosdóba vagy a kádba és ezért b.asz le állandóan anyám de nem érdekel.Igaz, hogy húgyszag van az egész házban le legalább nem kell takarítani a húgyot a csempéről.
2013. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó te nagyon ret@rdált lehetsz :'D
2013. szept. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

#7 ott a pont!!!!


Sz a rr á röhögöm magam!

2013. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy az exem rá tudott ülni. És nem kellett hetente takarítani.

Mosdóba? Kádba? Az életbe rá nem tudnám őket venni. Amúgy is vízügyileg kádba engedni sztem drágább, meg le kell öblíteni akkor majdnem az egészet, hisz ott is fröcsög. Párom mondta, hogy oda tolta, mert a budiba valaki fél órát trónolt, neki meg dolgozni kellett menni, nem ért rá ott várakozni.

Kinti: PANELBA nincs kinti, de pl.: erkélyről lehugyozni (akinek van, mert nem minden lakáshoz van erkély) eléggé neveletlen és gusztustalan dolog. Csak a nagyon kicsi intelligenciával/emberséggel rendelkezők csinálják ezt.



A kérdés ugyanaz: Fiúk: Nagyon nehéz? Vagy legalább akkor hetente kitakarítani a WC-t?

2013. szept. 9. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!