Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tegyem jóvá? Nagyon...

Hogy tegyem jóvá? Nagyon csúnyán viselkedek a környezetemben élőkkel!

Figyelt kérdés

A suliban nagyon sokan megaláznak, gúnyolnak, bántanak, még anyu is itthon csak azt hajtogatja mennyire semmirekellő ostoba hülyegyerek vagyok, holott én igyekszek megfelelni neki.

Talán emiatt mostanában akik kedvesek hozzám, türelmetlen vagyok velük sokszor olyan gonoszan szólok vissza hozzájuk, de nekem ez nem vagy csak nagyon-nagyon ritkán tűnik fel.

Pár perce apura minden ok nélkül 'nekitámadtam', kiabáltam vele, csúnyán beszéltem, de nem tudom mitől kattantam be.

Az előbb bocsánatot kértem tőle, elmondtam neki hogy fogalmam sincs mit műveltem és mi vitt rá. Azt mondja nem haragszik, de látszik rajta hogy nem gondolja komolyan, csak leokézza a dolgot hogy hagyjam békén.


Hogy változhatnék meg? Nagyon utálom most emiatt magam, egy akkora de akkora nagy gyomronvágást érdemelnék amilyet még a suliban sem kapok.



2013. szept. 9. 16:57
 1/7 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok.
2013. szept. 9. 16:58
 2/7 anonim ***** válasza:

Van ilyen :) ha idegesek vagyunk általában máson vezetjük le a feszültséget.

Majd biztos jobb lesz ha kikerülsz a suliból,és ha minden igaz már csak ezt az évet kell kibírnod(gondolom végzôs vagy)

2013. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, de egyszerűen már nem ismerek magamra, borzasztó hogy bánok másokkal :O
2013. szept. 9. 17:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos velem is elôfordul :S

egyszerûen meg kell próbálni csak azokra gondolni akiket szeretünk,és figyelni rá hogy ne bántsuk meg ôket.

apud meg úgyis elfelejti a dolgot:)

2013. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igyekszem, de egyre gyakrabban durran el az agyam.

Apám miatt még most is bűntudatom van, nagyon sokáig tudok ilyen miatt lelkizni. Szegény mindent megtesz értem én meg ok nélkül kiabálok vele.

2013. szept. 9. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolkozz el magadon,nyugodj meg,ne gyárts magad körül problémákat!Így nem kell azokat megoldani.
2013. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy tisztában vagy a problémával. Mikor érzed, hogy mérges leszel, számolj el háromig. Nem maradsz ne semmiről, kiabálni még utána is lehet, ha akarsz. Apukádnak meg mondd el, hogy nem rá haragszol, csak feszült vagy mostanában, igyekszel majd nem rajta levezetni, tudod, hogy ő csak jót akar neked. Az is lehet, hogy apukád tényleg nem rád haragszik, hanem anyukádra, hogy így bánik veled, és ezért viselkedsz így.
2013. szept. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!