Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha valaki 11 éves és...

Gáz ha valaki 11 éves és megjött neki? Meg borotválja a hónalját?

Figyelt kérdés
Bár a hónalj borotválás csak 3 havonta van mert akkor már nagyon nagy és látszik
2013. szept. 9. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz. Egyik sem - bár inkább krémezd, gyantázd, mert a borotvától csak erősödik a szőr.
2013. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszii
2013. szept. 9. 17:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért? Tudsz azon változtatni, hogy megjött?

Szerintem nem.


Egyébként amit 3 havonta kell borotválni, az ott sincs. Én hetente 2-szer csinálom.

2013. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Már miért lenne gáz? Biztos, hogy nem te vagy az egyetlen akinek 11 évesen megjött! Van akinek 9 éves jőn meg, és olyan is van aki 17 évesen még azon parázik, hogy nem jött meg neki. Inkább örvendj, hogy egészséges vagy és nem kell azon aggodnod, hogy valami nincs veled rendben! Ha a hónaljad kell borotválnod meg tényleg muszály (hisz nem vagyunk egyformák) és így érzed jól magad, akkor semmi kifogás!:)

Szóval nyugi!:)

2013. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! <3
2013. szept. 9. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz egyáltalán. A honaljkutyát meg vszinüleg korai borotválni. Kit zavar és miért ha van? (A szörerösödés a borotválástol csak legenda!)
2013. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor te a szerencséssek közül vagy.


nálam nem legenda. egyszer borotválom le mondjuk az intim résznél, és úgy megerősödik, hogy a következő gyantánál már megint tré leszedni.


csak ahol vagyok a közbenső időben, ott nem tudok intim gyantáztatni. szal szívás.

2013. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én alig voltam 12, mikor megjött, már a hónaljamat is szőrtelenítenem kellett, nem tudtam mit tenni ellene, ahogyan te sem. Teljesen normális, hogy most jött meg.
2013. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz egyik sem.

Amúgy nekem 10 évesen jött meg 3-os voltam,cikiztek is érte az idióta osztálytársaim.

16/L

2013. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!