Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Romák! Mit gondoltok egy...

Romák! Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Ha van egy magyar lány, aki nagyon szereti a roma zenét, kúltúrát. Mit gondoltok róla?

2013. szept. 14. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Van egy húszasa vonat jegyre?
2013. szept. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cigány kultúrát szeretni? Akkor te nem vagy magyar.
2013. szept. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert szerinted nem lehet szeretni a roma kúltúrát?
2013. szept. 14. 22:34
 4/9 bakur12 ***** válasza:
Talan kivulrol van akinek szep, de ha bekerulsz ebbe a kulturaba, nem biztos, hogy fog tetszeni.:D A roma zenet a regi magyarok is nagyra tartottak, de nem biztos, hogy tetszene neki a hetkoznapi roma elet. Ha cigany fiut akarsz hat sok szerencset.:D
2013. szept. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A cigány kultúrában a nő alá van rendelve a férfinak, mint az araboknál és a zsidóknál is. Ez nekem, mint nőnek nagyon nem tetszik, így nem tudom szeretni az ilyen kultúrákat.
2013. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A népzenéjüket én is meghallgatom, de a kultúrához már vajmi kevés közük van, ők maguk sem tartják már igazán. Egyébként olvastam egy hozzászólást, amiben egy cigány lány fikázta az olyan magyarokat, akik cigányként viselkednek, szerinte szánalmasak, merthogy a "vért nem lehet meg tanulni"...


Amúgy tényleg ne akarj bekerülni az átlagos hétköznapi cigány életbe. Amiket láttam a környezetemben, nagyon soknak rossz vége lett. 22/l(borsodi magyar)

2013. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:DDDD
2013. szept. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Akkor,nemtudom
2013. nov. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mit gondolnának?


Használhatják.


De feleségül, úgyis roma lányt fognak venni.

Érted...


Érezd jól magad, hálj romákkal.

De ne várj sokat tőlük.


Egy olyan fickót kifogni, mint a Váradi Olasz, csak úgy lehetséges, ha tudod, hogy melletted még van 2-3 nője.


Nyílván nem egy sima átlag romagyerek tetszik, hanem valami extrább forma.

Nem?

2013. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!