Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » WTF! Ez meg miért van? Csak...

WTF! Ez meg miért van? Csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés
Hogy egyes emberek a régi zenéket szidják a régi bandákat a Nirvanát,Se.x Pistols,Ac Dc,Ramones stb.. hogy i.di.o.ták és ,hogy s.z@.rok és ,hogy nem normálisak pl.: Nekem Sid Vicious a példa képem és szidják ,hogy ő és a Se.x Pistols tagjai senkik voltak meg ,hogy nincs izlésem mert szeretem a Punk és a Rock N Roll-t azért én is drogozni fogok és alkoholista leszek pedig igen Sid Vicious a példa képem és szeretem Kurt Cobain-t Jimi Hendrix-et is ,de meg nem fordult a fejembe ,hogy drogozak stb.. (az öngyilkosság igen ,de az azért volt mert depresszios voltam és a suliban bántalmaztak és senki sem segített) és mindenkitől azt hallom ,hogy fúúj halgass inkább Wán Dájreksőnt vagy Dzsásztin Bíbőrt!!!-őszintén mitől jobb a Dzsásztinko meg ezek a páwa divat b...u.zik a régi jo Rock N Roll-tol és a régi bandáktol? Szeretem a régiek jobban mert mindegyiknek volt egyedi stílusa és egyedi dalaik stb.. ezek meg mind ugyan egyformák egytől eggyik!és dzsástinkát védik ,hogy milyen jo ember az nekik jo ,hogy az emberekkel úgy bánik mint a kutyákkal köpözi a rajongoit a nagyijának meztelenül kornyikál az ablakban mint a Bag.zó Macska?? Ez a normális ki viselkedett még így melyik zenész? és ,hogy Mj a példaképa Mj valahol forgot a sírjában ,hogy meg vette a házát és egy ilyen pa..razita lakik benne ,aki így bánik az emberekkel! + Sid nem volt tökéletes piát (mint bármelyik ember!) drogozott igen ,de meg volt az oka ,de szerintem még is jobb példa kép mint ők!Tetszett ,ahogy szerette Nancyt bár néha eldurvult ,de akkor is tiszta szívből szerette és az ex csajait sem szidta sőt megvédte őket most meg azt hallom ,hogy csak szidják mint pl: Harry Stájölszke miért fajult el ennyire a világ?Miért szidják az emberek? Csak én vagyok így vele ,hogy a 50-60-70-80-90-es években még volt normális zene/zenék nem mint most? Mert most csak a swag hü.ly.e páva ferde hajlamúak vannak és erre nedvesednek be? Mi történt a jo zenékkel és a jo bándákkal mint pl.: Nirvana,AC DC,Sex Pistols,Duran Duran,Rolling Stone stb..

2013. szept. 14. 22:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

mert ostoba gyerek lehetsz,akit meghat az,hogy mit gondolnak róla mások,azért van ez.

amúgy sid vicius nagy forma volt,lehetett rajta röhögni.

2013. szept. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 bakur12 ***** válasza:
Nem tortent semmi extra a regiekkel. Vannak akik meghaltak, mert ittak, drogoztak, homokosak voltak, AIDS-esek lettek, vannak akik ma is zenelnek es nagyon nepszeruek. Mindenki nem szeretheti a regebbi zeneket a 70, 80, 90-es evekbol, mert azota sok minden megvaltozott, az izlesek is, de ezert nemkell felhaborodni. Az izlesek mindig valtoznak es ez igy is fog menni mig a vilag.:D Szoval lassan a testtel, ha neked a regebbiek a peldakepeid ok, sokan masok is igy vannak vele. Csak megkell keresned oket, hogy egyutt oruljetek annak a stilusnak. Ha valakiknek a modernebb zenek jonnek be, meg azok a peldakepei az sem gond, azt is ugyanugy elkell fogadni. Justint se kell lenezni, o is a modern kultura resze meg a Magyarorszagi tarsait se, ez a mai vilag es kesz. Nemtudom, honnan szeded, hogy szidjak a regieket, szerintem inkabb Justinekat szidjak, meg gunyolodnak veluk, a regieket meg istenitik, ugyhogy eleg ertelmetlen ez a kirohanasod..
2013. szept. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nálam itt a régieket szidják lehordják a sárga foldik a Justinekat meg imadjak még a fiúk is az eggyik barátnom jeggyurure sporol ,hogy elkuldje justinnak és elvárja ,hogy azt hordja 15éves létére!
2013. szept. 14. 23:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Tagolásról hallottál? Kissé nehezen olvasható a szöveged!
2013. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Te, én nagyon szeretem a Sex Pistols-t, de Sid Vicious, mint példakép...

Az a baj, hogy egy buta kisgyerek vagy még, majd felnősz. Egyetlen ismerősöm sem szidja a kedvenc zenekaraimat, pedig egyik sem mai darab pár kivétellel. Erre a válasz pedig az, hogy agymosottak a társaid.

2013. szept. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem vagyok buta kis gyerek! Igen Sid a példa képem és buszke vagyok rá és fel válalom!+nem csak nekem a példa képem hanem egy csomo embernek is!
2013. szept. 15. 00:16
 7/14 bakur12 ***** válasza:
En is kedvelem Sidet.:D
2013. szept. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nem tudsz mit bizonyítani. Az írásképed és a gondolatszálaid mindent elárulnak rólad. Miért, hány éves vagy? 14?

Hülyeség ez a kérdés, mert egy értelmes ember leszarja, hogy a másik milyen zenét hallgat, és egy normális ember nem hallgat Justin Bieber-t vagy One Direction-t, de a nevüket legalább le tudja írni helyesen, ha már szóba hozza őket. Te mos komolyan mit csodálkozol azon, hogy a primitív korosztályodban a média és a társadalmi nevelés hatására kialakult tömegízlésük nem fogadja be az ilyen zenéket? Teljesen egyértelmű, hogy miért van ez, és ahhoz neked mi közöd van amúgy is, hogy a másik milyen zenét hallgat? Örülj neki, hogy Te normális zenét hallgatsz, törődj a saját dolgoddal. Jah, és az ilyeneknek ráadásul fogalmuk sincs arról, hogy mi az a Rolling Stones vagy Ramones, úgyhogy nem állnak le szidni őket...


De Te is bántóan ostoba vagy.

2013. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy összeférhetetlen dolgokat akarsz egyeztetni. Ez olyan, mintha egy óvodástól várnád el, hogy szeresse a magfizikát. Ízlés és szellemi érettség kérdése is, hogy ki milyen zenét szeret. Egy ostoba, drogos, orrvérzős tinitől mégis miért várod el, hogy normális zenét hallgasson, miközben mindenhonnan azt sugározzák felé, hogy az a jó, amilyen zenét felé közvetítenek?
2013. szept. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobbak voltak azok a bandák,de azért ennyire ne húzd fel magad.
2013. szept. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!