Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek változzak meg?

Szerintetek változzak meg?

Figyelt kérdés

Visszahúzódó lány vagyok. Nagyképűnek és bunkónak tartanak, mert nem jópofizok mindenkivel. Változzak mdg.

Amúgy miért szeretik azokat a lányokat, akik mindenkivel jópofiznak (még azzal is akit utálnak), és tényleg nagyképűek?

14/L


2013. szept. 14. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne változz meg, lesz aki ezért fog szeretni!
2013. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

nehogy megváltozz!! így vagy jó ahogy vagy :)

ez nem nagy képűség , csak őszinte vagy

2013. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kakaó39 ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nemérdekel mások véleménye, akinek nem teccem, ne nézzen azt csá. Van egy csomó barátom is, és ne változz meg :) 15/L
2013. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ilyen tulajdonságokkal rendelkezem mint te, visszahúzódó vagyoks és hallottam vissza, hogy emiatt flegmának tartanak. Én is meg akartam változni, de már nem érdekel ki mit gondol :) Ha arra nem veszi a fáradtságot, hogy megismerjen és utána ítélkezzen akkor elmehetnek a francba! Te se változz meg! Ilyen vagy te, és ha más szerepet akarsz magadra erőltetni akkor csak rosszabb lesz, de gondolom akiket ismersz és jóba vagy velük, ők szeretnek téged, ugye? :)
2013. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Nem fogok megváltozni. :)

2013. szept. 14. 23:23
 6/9 anonim ***** válasza:
ahhh... pedig már épp hozzá akartam szólni, h változz meg... elkéstem. :))
2013. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerős.. rám mindenki azt mondta beképzelt vagyok, pedig csak tele voltam kisebbségi komplexussal. :D Nehogy megváltozz, ne legyél egy felszínes ember aki kiszámíthatatlan mert mindenkivel jópofizik.
2013. szept. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, aki szimpatikus, azzal kedves vagyok, aki nem, azzal meg nem kezdek el jópofizni...nem is értem amúgy az ilyen embereket, akik ha ott vannak veled szemben, nyalnak, de ha hátat fordítasz nekik 5 percre, már elmondanak mindennek...

szerintem ne változz meg

15l

2013. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ne változ meg senkiért fölegne hülye emberekért légy normális lány
2013. okt. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!