Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem zavar az hogy...

Titeket nem zavar az hogy vkit a hejesírása miatt már leszolnak? Mert engem k@rvára!

Figyelt kérdés
13múltam és mindenki már ribinek szólít.. nem mint ha ez negem zavarna mert k@rvára leszarom...csak hejesírás miatt nem kellene kiközösiteni az embert..vagynincs igazam?
2013. szept. 17. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Hát emiatt: "hejesírása" egyből küldenélek vissza az I. osztályba. A tanárokat széjjelcsapnám, hogy idáig engedtek és nem buktattak meg. Mondjuk az is lehet, hogy még mindig a IV. osztályt járod.

Mellesleg külföldön is megszólítanak. Azt mondják és nagyon igaz, hogy aki nem tud helyesen írni, az maga sem tudja, hogy mit akar mondani. Egyszóval: magadat JELLEMZED!!!

Ha hetente jársz könyvtárba és pl. színházba, akkor nem fognak ribinek szólítani.

Ha ilyen helyesírással leszel felnőtt, akkor max. takarítónő lesz belőled, s nagy kár, hogy drága szüleid eddig ezt nem mondták neked egy nagy nyakleves kíséretében. Nagyon remélem, hogy nevelnek is téged, s nem csak úgy kezeltek eddig, mint egy szarvasm...hát.

2013. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
általában összefügg az intelligenciával pedig.. szóval nem, engem egyáltalán nem zavar :) Téged meg valszeg ezért
2013. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Én is így gondolom, mit az előző hozzászólók. Önmagadat minősíted az ilyen borzalmas helyesírással, ráadásul egy komoly munkahely sem fog így alkalmazkodni. Én nem értem miért olyan nehéz a helyesírást megtanulni? Oké, van akinek problémája van ezzel, de nem hiszem, hogy ennyinek! Az is igaz, hogy az intelligenciát tükrözi.
2013. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki követ el helyesírási és beszédhibákat,de azért ennyit nem tudni hogy a helyesírás ly-al van elég nagy szégyen,magyar létedre...
2013. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Mirk ***** válasza:
100%

A kérdésedben 13 helyesírási hiba található.

Valamint "Mert engem k@rvára!", utána pedig "nem mint ha ez negem zavarna mert k@rvára leszarom".

Most karvára zavar, vagy karvára nem?

Egyébként pedig nincs igazad :)

2013. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Ugye ez fake kerdes es ilyen gyerek nem letezik?!

Mert ha igen, akkor nem ribi vagy, hanem nagyon gaz!

2013. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Látjuk a kérdésed írásmódján, hogy téged zavar!

Meg kellene tanulni helyesen írni, és téged is az zavarna, hogy sokan hülyeségeket írkálnak.

2013. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
tudjátok mit titeket is lesz@rlak!! És képzeld nem negyedikbe járok hanem 8-ba... És engem az zavar hogy helyesirás miatt kiközösitik az embert..az nem zavar hogy az én helyesirásomrol beszélnek..törödjenek a maguk dolgával. meg senkinek nincs joga hozzá hogy ribinek szolitson! attol hogy mindennap vásárolok meg magassarkuba járok nemvok ribi!
2013. szept. 18. 17:31
 9/14 anonim ***** válasza:
bunkó vagy, egoista, és még ráadásul ostoba is... persze, még nem vagy ribi, mert valamilyen csoda folytán mg nem toszott meg senki.. ne aggódj, pár év max, és az leszel
2013. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
honna tudod h nem? és ha igen attol nem vok ribi
2013. szept. 18. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!