Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány látja, hogy...

Ha egy lány látja, hogy mindenre képes vagyok érte, miért az ellenkező hatást érem el?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 08:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

mire gondolsz, mire vagy képes?

amúgy valószínű nem a megfelelő lányról van szó, vagy nem a kapcsolat megfelelő fázisában bizonyítod mire vagy képes.

2013. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mihez képest ellenkező hatás? Mire gondolsz?
2013. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hjaj. Annyi ilyen kérdés volt már. A nőket nem vonzzák az olyan férfiak, akik epekednek értük. Ők a megközelíthetetlen magabiztos, sokszor bunkó alfahímekre gerjednek, akikért meg kell küzdeni. Ha látványosan küzdesz érte, és nagyon kedves vagy vele, akkor valószínűleg ellenkező hatást fogsz elérni.
2013. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg bunkó vagy egy normális (nem pedig az olyan beteg fajtával, mint akik az alfahímekre mennek) lánnyal, akkor meg azért nem fogod érdekelni. Szerintem mindig egyértelmű, hogy miért ismerkedünk ellenkező nemmel (lehet cáfolni, de én nem hiszek 100%-ban az ilyen barátságokban). Amennyiben nem jön be neki a kedvesség, le kell sz*rni. Majd ha más bunkózik vele, utána hiányozni fog neki a kedves szó, és a figyelmesség. Ennyi. Szerintem aki ezeket nem értékeli, az még fiatal, tapasztalatlan, és többnyire a mostani fiatal generációra jellemző "versenyszellem" hajtja ilyen semmirekellő fiúk felé. Nyugi, fogsz elérni kedvességgel is lányt. Ne válj olyanná, mint a többség, becsüld és tiszteld a nőket továbbra is. Örülök, hogy vannak még normálisak, mint te!
2013. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, te vagy nő vagy, vagy közöd nincs a valósághoz, vagy mind2,azért írsz marhaságokat. Én sem tanácsoltam neki,h legyen bunkó, ettől még igaz,h a legtöbb nő végzettségtől és kortól függetlenül a bunkó alfahím típus férfiakra bukik. Számtalan példát tudnék hozni, de minek, ezt egy nő sosem fogja bevallani, inkább nőiesen mellébeszél, vagy azt hazudja,h a kedves, megértő férfiakat szeretik a nők. Lehet ilyeneket írni, meg hazudozni, ettől még a kérdező semmit nem fog elérni kedvességgel a legtöbb mai nőnél.
2013. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs vonzalom, a fejed tetejére is állhatsz, annak sem lesz hatása, csak fordított, mert idegesítő a teperés akkor, ha semmit nem akarnak tőled.
2013. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"Nyugi, fogsz elérni kedvességgel is lányt"


Nyugdíjas éveid kezdetén... Addig az van amit az 59%-os mondott. Sajnos. És ez egy újabb ok amiért jobb lenne halottnak lenni.

2013. szept. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak olyat fogtál ki,aki az ég világon semmi olyasmit nem akar tőled?
2013. szept. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már, hogy minden lány a bunkóköcsögpáwamenő fiúkra bukik. Első látásra lehet, hogy igen, de egyébként ez nem így van.

Valószínűleg nem jössz be neki, vagy egy cseppet se érdekled, ezért figyelmen kívül hagyja a kedvességed. Aztán meg egy idő után ezt tolakodónak, soknak érzi, tehát elkezd kerülni, még jobban nem törődni veled. Ha még itt sem veszed észre magad, akkor elkezd azon gondolkozni, hogy milyen szöveggel rázzon le téged. Vagy csak szimplán megmondja, hogy hagyd békén.

Ne teperj feleslegesen. Lányként mondom, ha 1-2 hónap alatt szinte semmit nem értél el az idő múlásával ez csak rosszabb lesz.

2013. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ne teperj. Fogadd el hogy ronda vagy és válogass az alábbi "nők" között: Bányánszky Margit, Molyos Mária, Deszkavölgyi Sára, Kandisz Nóra, Keszeg Kinga, Kiszel Tünde, Oká Dóra...


Csak legyen hozzá gyomrod...

2013. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!