Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, hogyha egy ember egy blogban írja le a gondolatait, érzéseit és osztja meg a világgal?

Figyelt kérdés

szóval itt ez a blog, nem az enyém, viszont már több kérdés is merült fel bennem vele kapcsolatban

[link]

a felső a 2.


2013. szept. 22. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Tökéletesen érdektelen, de láttam már rosszabb blogot is.


Nem vagyok híve a blogolásnak, és visszasírom azokat az időket, amikor net híján az emberek még füzetbe írták a naplójukat, amelyet így lehetőségük sem volt a nagyvilág elé tárni.

A gondolataid, érzéseid, életed - nem csak a tied, hanem az emberiség 99%-áé - az illetőn és esetleg a családtagjain és a közeli barátain kívül mindenki más számára tökéletesen érdektelen. Ergo annak semmi értelme nincs, hogy gyakorlatilag nyilvános naplót vezettek. A legutóbbi érdekes napló, amelyet olvastam, Henri Charriére-é volt. (Keress rá a nevére!)

Az eleve értelmetlen és fölösleges, hogy tökéletesen átlagos emberek a tökéletesen átlagos életüket és a tökéletesen átlagos gondolataikat nyilvánosan írják le. A saját élete a többség számára érdekes, mások számára viszont egyáltalán nem az.

Szóval szerintem ne blogolj, mert nem vagyok híve a blogolásnak.

2013. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!