Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Furcsán néznek az emberek...

Furcsán néznek az emberek arra, aki csak úgy mosolyog? Te furcsán nézel egy idegenre az utcán, ha mosolyog csak úgy?

Figyelt kérdés

Azt mondják aki mosolyog az boldog, annak jobb a kedve, és kevesebb stressz éri.

Én szeretek mosolyogni, valahogy mindig a jó doklgok jutnak eszembe ha mosolygok. De félek, hogy az emberek netán furcsán néznek rám az utcán, tömegben, bárhol, ha csak úgy mosolygok a semmiért.


Te furcsálod azt, ha valaki csak úgy mosolyog az utcán, buszon, boltban, orvosnál?

Vagy nem ciki? Nem fognak kinézni emiatt?

A többi ember mindig mogorván néz, és nem akarom, hogy beszóljanak, ha valakire ránézek, és mosolygok.

Kell ettől félnem?



2013. szept. 22. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a problémám...én leszarom más mit gondol hogy te is tegyél így:D
2013. szept. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, bár én sajnos nem követtem ezt a jó tanácsot. Amúgy egy normális kiegyensúlyozott embert nagyon nem érdekel hogy te miért mosolyogsz, a kekeckedők meg akkor is megszólnak ha szomorú képet vágsz. :)
2013. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vigyorgok néha, mint a tejbetök. Van, aki visszamosolyog.
2013. szept. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha be vagyok állva én is mosolygok
2013. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki rám mosolyog a buszon visszamosolygok :)
2013. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még önmagában nem fura :)
2013. szept. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
Nem fura, sőt nagyon jó dolog, a vidámság jó irányba befolyásolja az egészséget.
2013. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!