Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barátom nagymamája kifejezte...

Barátom nagymamája kifejezte anyósomnak 3 év után h nem vagyok hozzá illő az unokájának mert kicsit dagadt vagyok, meg h hogy nézek ki ezek után hogy álljak anyosomék elé? Biztos ők is ezt gondolják.

Figyelt kérdés
Közepes kategóriába tartozok. Ja és barátom el akar jegyezni karácsonykor. Lehet feleslegesen?
2013. szept. 23. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Köcsögök! Tojjál rá.
2013. szept. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 intrepid ***** válasza:
100%
A barátod el akar jegyezni. Te is szereted őt. Mi itt a kérdés? A vén kanári meg vagy megszokik, - vagy nem fontos a kapcsolatot erőltetni vele.
2013. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy a barátod még mennyire függ a bunkó felmenőitől? Bocsi a kifejezésért, nem megbántani akarlak, de ez az igazság!
2013. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dolgozik tervezzük a közös életet, de sajnos a szülei azt hiszik h még foghatják őt. Mindig csesztetik barátomat h velem mindig többet van mint otthon de ez nem igaz.
2013. szept. 23. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem áll a sarkára akkor sanyarú sors elé nézel!

Tudom, 22/F

2013. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem csak a srácnak kell a sarkára állnia, hanem neked is ki kell állnod saját magadért!

Képzelem hogy a nagymama hogy nézhet ki! Ahogyan azt is el tudom képzelni, hogy te szép formás fiatal nő lehetsz.

Egyébként már én is tettem helyre anyós jelöltet. A saját baromságát mondtam vissza neki szó szerint egy jól kijött fordított szituációban. Csak pislogott, utána meg próbált jópofizni hogy simítsuk el a múltat.

2013. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne törődj az előítéletes vénasszonnyal, úgyse él már sokáig, ha minden jól megy 1-2 év és elpatkol, imádkozz érte, utána meg bonts pezsgőt, vagy mond meg a nyanyának, hogy senki sem tökéletes, amúgy meg senkinek sincs joga belepofázni a másik ember életébe, mindenki úgy alakítja az életét, ahogy tudja és akarja, de az öregasszony nem pofázhat bele, ő csak a saját maga életét alakíthatja tetszés szerint, mond azt neki, hogy ne játszd nekem itt a kis Hitlert vénasszony, ne pofázzál, ezt megmondod neki, lehet szívinfarktust kap, ha öreg már és megszabadulsz tőle és boldogabb leszel, ha már legalább ő nem cseszeget téged.
2013. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!