Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom sokszor ki hogy ne...

Nem bírom sokszor ki hogy ne nevessek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
legfőbb problémám az iskolában, folyton nevetek mindenen és ez nem mindig jó....meg nagyon sokszor van olyan is hogy megyek valahol egyedül utcán és eszembe jut valami vicces dolog és hangosan felnevetek.
2013. szept. 27. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nézzél sok horrort. Egyébként nekem van egy ilyen osztálytársam, és ez elég közhelyes ha valaki állandóan vihog.
2013. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Elszórakoztatod magad.. :)

De nyugi ahogy telnek az évek úgy jönnek a problémák folyvást. :)

2013. szept. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Inkább mint sírjál hogy -Jaaaj szar az élet!!!!
2013. szept. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez tök jó :) Maradj ilyen!
2013. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

En mindig bevagom a smiley-t akarmi van ha kinos ha nem mindig mosolygom. Ha szidnak akk is ha sertegetnek akk is,allandoan,nekem kicsit idegesito szokas es masok is felfigyeltek ra,mikor suliba jartam muteromnak kulon szoltak h probaljam meg abbahagyni a mosolygast.

Nem sikerult!

2013. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát jó örülök hogy szerintetek jó tulajdonság :) csak van amikor például valaki lecsesz/dühös rám (pl tanár) akkor sem bírok komoly lenni és folyton elnevetem magamat, arról nem is beszélve hogy rengetegszer ülök órán csend van és alig bírom visszatartani a nevetést mert eszembe jut valami... :D mondjuk tanulmányi eredmény kárára nem megy, csak néha rossz :( egyébként 17/F
2013. szept. 29. 21:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Bárcsak ilyen lennék.:(
márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!