Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A zenei stílusom miatt ment...

A zenei stílusom miatt ment tönkre a legtöbb barátságom?

Figyelt kérdés

Volt pár barátságom ami jól indult és mire odaértünk hogy milyen zenéket szeretek, megmuattam és a "barátom" egyből "Úristen te ilyeneket hallgatsz?" "Ez nem is zene" meg hasonló mondások és otthagytak.Mondjuk tény hogy nem mindenki hallgat Dimmu Borgirt,Ensiferumot,Powerwolfot, de most emiatt kell tönkremenni a barátságnak?Attól hogy ezt a zenét bírom, még normális srác vagyok.

Illetve tényleg ilyen kevesen hallgatnak metalt?



2013. szept. 27. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor azok nem barátok
2013. szept. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezek élősködők,nem barátok.
2013. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Powerwolf jó :) Amúgy ha valaki a zenei ízlésed miatt nem akar tovább barátkozni akkor sosem volt igazán barátod. Én szintén metalt, rockot stb. hallgatok, haverom pedig rap meg iylesmit... 20 éve ismerjük egymást, de ebből sosem votl gond.
2013. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem voltak igazi barátok.

Legjobb a metal. (Számomra főként a folk, pagan, death, black.)

2013. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőm ugyanilyen zenéket hallgat, mint te, én meg ilyen Lana Del Rey kaliberűeket. Mégis több, mint 10 éve vagyunk barátnők, sok jón és rossz dolgon keresztül. :D Nem voltak akkor igaz barátok.

Elég szomorú, hogyha valaki csak a közös érdeklődési kört veszi egy barátság alapjául.

2013. szept. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

viccesek az együtteseknek a klipjei meg a jelmezei:).

és biztos lehetsz abban,hogy nem a zenéid miatt vannak a problémáid.

2013. szept. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Beteg,ha emiatt másképpen lát.
2013. szept. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Lehet hogy más miatt hagytak ott, csak a zenére fogták...:D

De nem érdekel.Megpróbálok normális emberekkel vagy hasonló stílusuakkal barátkozni (egyébként nekem is van egy ismerősöm akivel gyerekkorunk óta ismerjük egymást de mostanába csak főleg neten tartjuk a kapcsolatot mert elköltöztek).Az a baj hogy környékemen nem nagyon vannak akik ilyeneket hallgatnajkk

2013. szept. 28. 10:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek van igaza.

Nem mindegy mit hallgatsz?

Nekem vannak cimboráim minden stílusból...

Na jó mikor belökik a mulatóst akkor relatíva hamar valami elmaradt dolgot kitalálok hogy ne kelljen végighalgatni az albumot. :D

-De attól még a barátaim..

Akkor ezt az úgymond barátaidnak is tolerálni kéne.

2013. szept. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem hallgatnak olyan sokan metált, egyes gyengébb lelkű embereket meg félelemmel tölt el. (Vicces kifogás tud lenni) Emiatt nem kéne tönkremennie egy barátságnak, még egy haveri kapcsolatot is fura ha elronthat. Te ezt a zenét szereted, de nyilván elfogadod hogy más meg mondjuk a mulatósat. Simán lehettek barátok, legfeljebb nem egy helyre mentek szórakozni.
2013. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!