Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnám magamat értékelni?

Hogy tudnám magamat értékelni?

Figyelt kérdés

annyira semmire valónak érzem magam aki hiába próbálkozik jobbá válni úgyse tud érvényesülni a világban.


butának érzem magam, hiába tanulok. magányosnak, pedig barátságos vagyok. szegényes viseletűnek, pedig próbálok magamra adni.

Semmi önbecsülésem nincs.


2013. szept. 28. 13:24
 1/10 A kérdező kommentje:
évek óta nem voltam boldog, nem örültem semminek. lehet ezért lettem ilyen... ?
2013. szept. 28. 13:25
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
20
2013. szept. 28. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány?
2013. szept. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
F
2013. szept. 28. 13:53
 6/10 anonim válasza:
Milyen tanuló vagy? Azért kérdezem, mert mindenki másba kapaszkodik úgymond..a tanulási teljesítményébe, mert abban érzi jónak magát, a baráti körébe vagy épphogy önmagába a személyisége miatt, mert mondjuk azt érzi előnyösnek. Mi az amibe te a leginkább szeretsz/szeretnél "kapaszkodni"?
2013. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából átlagosnak érzem magamat mindenbe. Középiskolában jó tanuló voltam, de azóta eltelt 1 év és mintha a tanulási képességem leromlott volna (vagy csak a módszerem rossz). Haveri köröm van, ahova tudnék menni bármikor de mégis úgy érzem, hogy ők már sokat átéltek együtt amiből én kimaradtam és így sokszor "kívülállónak" érzem magamat köztük. Igaz ez a lakhelyemen van, most kerültem fel a fővárosba, itt van pár ismerősöm (szaktársak, kolistársak), velük próbálok barátságokat jobban kialakítani.
2013. szept. 28. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:

igen értem, elidegenedtél tőlük mert egy másik városba jársz tanulni.

barátkozz az osztálytársaiddal sokat,legjobban egy kedves barátnő tudna változtatni rajtad. és mindig legyen pozitiv hozzáállásod. mindenkinek vannak ilyen korszakai.

2013. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha most kerültél fel, akkor van sok lehetőséged:) Lehetőség arra, hogy új ember legyél, rajtad múlik hogy az ottani emberek milyen embernek ismernek meg téged. Mindenki érzi néha vagy éppen sokszor úgy, hogy nem ér semmit és semmi olyat nem tesz ami hasznos lehet bárkinek is..én is így vagyok vele sokszor..de olyankor megkeresem azt, ami a legjobban érdekel,milyen teljesítménytől lennék magamra büszke.. belegondolok hogy milyen szeretnék lenni és milyen módon..Elhatározás, célkitűzés ez az ami segít, mert a célodhoz vezető úton minden lépéssel jobban és jobbnak érzed magad:)Legalábbis nekem ez segít..:)
2013. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen egy barátnő jó lenne akit szeretek és ő is szeret engem, de sajnos elég szerencsétlen vagyok ilyen téren, komoly kapcsolatra nem igazán kellettem még senkinek.
2013. szept. 28. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!