Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudtatok-e, hogy a rokkant...

Tudtatok-e, hogy a rokkant parkolohelyekre beallni mozgasserült kartya nelkül vagy "hamis igazolvannyal" büncselekmeny?

Figyelt kérdés

Mozgasserült helyen parkolni illetektelenül: 50 ezer forint bünti.

Hamis rokkant igazolvannyal, vagy mas ember rokkant kartyajaval parkolni: 800 ezer forint es ket honap börtön felfüggesztve. Megeri-e ez nektek, vagy vegre felfogjatok, hogy ez miert nem jo senkinek sem.



2013. okt. 1. 02:37
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

És a sikkasztó politikusok a korrupt rendőrők gátlástalan maffiózók közveszélyes elmebetegek mennyit kapnak???

Öcsém nem tudod te mi van odaki.. Ez legyen világ legnagyobb gondja most nem azért. Mért nem 1 millió? az szép kerek szám. kb egy év alatt egy átlag melós keresete. Nem megtakarítása!!.. -Kereste..

2013. okt. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

És hová zárod el a szabálysértőket? A gyilkosoktól 180%osan túlterhelt börtönökbe? Vagy esetleg ekopzod a 30ezer ft értékű Szuzukit? Esetleg a házát? Pusztán mert beállt valaki a felfestett jelre?

-Nekem édesanyám rokkant és én szállítom ha mennie kell valahová.

Nem merek beállni a rokkant parkolóba nehogy megbüntessenek. Ezután sem fogok. -Csak akkor miért van merül fel a kérdés?!

2013. okt. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kerdes kiirva, mert:

Evente 1-2szer szeretnek menni valamilyen rendezvenyre, de mindig az van, hogy az összes rokkant helyet teleparkoljak, nem raknak ki mozgasserült igazolvanyt (tehat nem betegek).

En meg nem tudok SEHOVA leparkolni es mivel nem megy a kilometeres gyaloglas, igy lemaradok a rendezvenyröl is.

Bevasarlaskor ha neha ide jövök Magyarorszagra, ugyanez van.

Legtöbbször az "etnikum" parkol a tilosban, de ök aztan rendszeresen. Mit tegyek ilyenkor? Hivjak rendört? Nem jön ki. Szoljak neki? Probaltam, majdnem nekem jöttek.

2013. okt. 1. 04:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szabálysértés, de amúgy igen, tudtam.
2013. okt. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne b..ssz! :O
2013. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!