Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hülyült meg mindenki...

Miért hülyült meg mindenki körülöttem?

Figyelt kérdés
Az eddig legjobb barátomnak vélt személy elkezdett nagyon bunkó lenni velem. Beszélek hozzá, nézi a telefonját, rám se figyel. Gyakran csinálja azt, hogy beszélek, elnéz, és egy teljesen eltérő témába hangosan belevág. Ez nem csak vele van. Sok ismerősöm kezdett piszkálni, beszólogatni.

2013. okt. 1. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán rá kéne kérdezni mi a baj. Nem lehet, hogy mondtál valamit a hátuk mögött ami a fülükbe jutott? Vagy valaki esetleg a hátad mögött beszél. Más okát nem látom miért közösítenének ki.
2013. okt. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég szarkasztikus vagyok, de nem hiszem hogy ez a baj, mert az elmúlt évben is viccként fogták fel. Ha valaki a hátam mögött beszélne , lenne is egy tippem hogy ki az.
2013. okt. 1. 20:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy már kérdeztem miért van ez, ilyen válaszok születtek: De most ajj. Nem is. Jó, akkor bocs na.
2013. okt. 1. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem erőszak a disznótor. Te rákérdeztél, megtetted, amit lehet.
2013. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!