Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kernetek a kezelest, ha ez...

Ti kernetek a kezelest, ha ez lenne a halalos betegsegetek?

Figyelt kérdés
Van egy daganatos megbetegedes, amiben mindenki meghal. Az 1 eves tuleles mar nagyon, nagyon! jonak szamit. Altalaban azonban nehany het, esetleg honap alatt elvisz. Gyogyulni meg nem gyogyult meg senki. Ti ezesetben kernetek kezelest a gyogyulas remenyeben, vagy inkabb hagynatok? A kerdes csak elmeleti!
2013. okt. 4. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Láttad a Bakancslista című filmet? Azt hiszem, megválaszoltam a kérdést.
2013. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérném. A remény hal meg utoljára, és hátha én leszek az, aki felépül.
2013. okt. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. Nem, nem lattam. Ezer millio eve szeretnem megnezni, de letolteni nem tudom, ismeroseimnek nincs meg, online pedig nem talaltam. Igy sajnos a valaszod sem tudom ertelmezni.
2013. okt. 4. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérnék, természetesen. Minél tovább élek, annál több esélyem van rá, hogy megérem, hogy csoda történjen és feltalálják a gyógymódot.
2013. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérnék kezelést.

Ahogy észrevenném, hogy a betegségnek negatív hatása van a mindennapi életemre nézve, öngyilkos lennék.

Nem félek a haláltól, és inkább menjek el gyorsan, fájdalom mentesen, mint heteket végigszenvedve, gyógyszerekkel tompítva.


Na meg ugye a kezelést az adófizetők perkálnák le. Annak a pénznek jobb helye is van, a szomszéd Lákátos Dzsojsztiknak még csak 2 Audi-ja van.

2013. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ravel ***** válasza:
Nem kérném a kezelést, mivel egy év sincs az általad megjelölt túlélési arány, én inkább megtenném még az alatt a kis időm alatt amit szeretnék -erről szól a bakancslista c. film is-
2013. okt. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a A bakancslista című film kellemes (giccsbe hajló) vígjáték, a valósághoz nem sok köze van.

Az alábbiak jobban tetszettek, hitelesebbnek tartom:


Belső tenger

(Mar adentro, 2004) [link]


Mégis, kinek az élete?

(Whose Life Is It Anyway?, 1981) [link]

2013. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolso, koszonom a film ajanlast, de nem bantam volna, ha a kerdesre (is) valaszolsz.
2013. okt. 6. 11:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolok: erre a kérdésre nem lehet válaszolni, mást gondolok jelenleg, és valószínű, hogy másként viselkednék az adott helyzetben.
2013. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!