Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van sok felnőtt életkora...

Miért van sok felnőtt életkora ellenére infantilis, szánalmas, gyerekes ember?

Figyelt kérdés

Társkeresőn regisztráltam, mert munkahely, mindennapi tevékenységeken kívül nem járok szórakozóhelyekre, amelyek nem is igazán az én világom. Jártam időnként diszkóba, de ott is csak csalódások értek.

Ki nem állhatom a piát, nem dohányzom.

Ugyanakkor a társkeresőn regisztrált emberek is járnak bevásárolni, szórakozóhelyekre, tehát igazából a társkeresőkre sem lehet teljes mértékben "ráfogni" azt, hogy oda túlnyomó többségben valamilyen értelemben problémás emberek regisztrálnak. Tisztelet a kevés kivételnek.

Az exem társkeresőkön volt és van fenn, de vele éppen nem társkeresőn ismerkedtem meg. Róla (is) bebizonyosodott, hogy 34 éves kora ellenére rendkívül éretlen; egy anyámasszony katonája, született lúzer: az anyjával él, nincs lakása, a kocsija jelzáloghitellel terhelt, a csajokkal TWOO-tól kezdve majdnem minden társkeresőn ismerkedik, felsorakoztatja őket a közösségi oldalán, a komoly kapcsolatai (a miénket kivéve, mert én sokáig türelmes voltam) nem tartanak ki egy évig sem, van kettő!!! barátja, akiket átver, nemcsak a nőket. Saját baklövése miatt kirúgták az állásából is.

Ahogy olvastam egy-két kérdést, hozzászólást itt a gyakorikerdesek oldalon, mások is nyilatkozzák, hogy vannak ilyen ún. felnőtt-gyerek típusú emberek, afféle lúzerek.

Mindenkiben van hiba, ez egyértelmű, de hogy ennyire lúzer legyen valaki 34 évesen, továbbá a hozzá hasonló, és életkorú ember ilyen....., vajon mi a baj a mai társadalommal? Velük?


2013. okt. 4. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egész világ a gyermeki ént erősíti.Mi olvasható reklámokban is?"Most azonnal,ahogy ön szeretné"Lényegében az akaratos kis 4 éveseknek való igényeket erősítik.Illetve az hogy mindenkinek az ultraliberális jogokat ömlesztik...Hogy mindenkinek mindenhez van joga,hogy már egy csúnya nézésért is lehet bíróságon pereskedni,hogy a szólás szabadság szentebb mint az emberélet...Egyszerűen dedósként vagyunk tartva,és a legtöbb ember nagyon szívesen vissza is illeszkedik a bölcsödébe.
2013. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

"az anyjával él, nincs lakása, a kocsija jelzáloghitellel terhelt"


Ha neked ez jelenti a lúzert akkor nagyon sokáig egyedül leszel.

2013. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csernus doki könyve A Férfi,kiemelten foglakozik ezzel a jelenséggel.

ha érdekel ott van benne minden oldalról.

a netes ismerkedésről meg-

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__488..

2013. okt. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vagyok infantilis, gyerekes ember, mint begyöpösödött agyú, megfáradt "vínsz@r". :)
2013. okt. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!