Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tökéletesnek tartom az életem,...

Tökéletesnek tartom az életem, mégis mást akarok?

Figyelt kérdés

Átlagos életet élek, számomra mégis tökéletes. Semmi feltűnés, de jó minden. Egyetemre járok és mindenem megvan, ami kell. Minden annyira nyugodt és a lehető legjobb úton halad. Mégsem erre vágyom, hanem valamire...ami nem ez.

Persze, meg akarom tartani a jelenlegi életemet is, mégis vágyom a régi dolgokra is. Az utóbbi időben nagyon hiányoznak a bulik, a balhék, a piák és drogok. Szükségem van a káoszra, valamire ami felráz.

Nagyon nehéz volt elszakadni a régi társaságtól és tudom, hogyha visszatérek, akkor még egyszer nem szabadulok ettől az életviteltől. A jelenlegivel pedig nem összeegyeztethető.


2013. okt. 5. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap még beképzelt voltam. Ma már tökéletes.
2013. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Találj valami kihívást. A drogosok közül általában azoknak sikerült végleg leszokni, akik új dolgokat találtak ki helyette. Ez igaz lényegében minden szokásra. Ha valamit meg akarsz szüntetni, akkor helyettesíteni kell.
2013. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

menj le boksz edzésre.

garantáltan fel fog rázni és kihívás elé állít.

2013. okt. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!