Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek a mai...

Csak engem idegesítenek a mai lányok?

Figyelt kérdés
Érzés nélkül taposnak bele az ember lelkébe!!Mrgcsalnak!ÉS játsszák a nagy ártatlan, és egy rohadt pofont nem lehet adni nekik mert lányok..Mert ugye lányokat nem ütünk meg..ez oké, de van aki nem nevezhető lánynak, hanem egy kis k.rvának!!!Érzéketlen kis r.banc, aki rázza a s.ggét.. Hol vannak a kedves lányok, akik hűségesek?! és akiknek csak EGY fiú van?akivel együtt vannak??hol marad az őszinteség??
2013. okt. 12. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

A mai világba ritakán találsz normális lányt.

Mind ri..banc !

2013. okt. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak még olyan lányok, tényleg!! Nem ismerkedés céljából mondom,úgyhogy kérlek ne írj privátot, de általánosságban a mai srácoknak meg az olyan lányok kellenek, amilyen típust leírtál, és nem a "természetesebb" lányok... Tudom, ez van, nektek normális srácoknak is rossz, és nekünk normális lányoknak is... :) Ez van, majd megismersz olyan lányt, aki természetesebb, és őszinte, hidd el vannak még ilyenek, csak kevesebb...

És ezt egy mai lány mondja :)

2013. okt. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
A fiúk sem jobbak ;)
2013. okt. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azt írtam le ilyen rohadt hosszú szövegben másodikként, amit a harmadik válaszoló 2 szóban... :D
2013. okt. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A Mai lányok csak azt érik el hogy megfogják gyűlölni (már tizenéves korban) őket a fiúk és jogosan. Túl elvannak kényelmesedve... stersz mentesek, kezdeményezniük sem kell, csak válogatni,-válogatni. Fiuk persze a lelkülek kiadják egy csinos lányért de ha aza fiú kicsit is átlagos, szinte a mai lányoknál eséjtelen. Egy félénk beállítottságú fiúnak szinte bisztos hogy nem lessz nője! Ne ugyanien lánynak igen, akad fiú jelentkező nem is egy.
2013. okt. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

engem is idegesítenek a mai lányok

egy mai lány..

2013. okt. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem idegesítenek az önsajnáltató kérdések. Nem csak a csajok betegek... Legyél férfi, és utána nem is veszed észre, hogy vannak ku--ák...

Egy mai srác voltam...

2013. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igen egyetértek veled persze én lány vagyok d enem vagyok egy kur.a én normális vagyok jó de még csak 12 éves vagyok :).A ku.vákkal meg nem kell foglalkozzni én is utálom őket -.-"
2013. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem is idegesítenek de a r"bancoké a világ
2013. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én megüthetem a lányokat. mondj lakcímet vagy sulit és ellátom a bajukat :D
2013. okt. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!