Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ráfogható az...

Szerintetek ráfogható az ember tudatlanságára, ha nem érti meg, hogy valaki "nem áll be a sorba", hogy más és csak egyszerűen ráfogják, hogy antiszociális?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 16:33
 1/9 anonim válasza:
53%
Igen , mert mostanában mindenki olyan mint a birka és azt hiszi , hogy aki nem áll be a sorba az a hülye (persze attól nem az , sőt ) nem pedig ők.
2013. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mit éretsz a "nem áll be a sorba alatt"? Szereti zöldre színűre festeni a haját, ami szokatlan, vagy nem adatja be a gyerekének a védőoltást? (hülye). Az utóbbiakat nem tolerálom/fogadom el.
2013. okt. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

természetesen nem ezekre gondoltam.....ha komolyan kérdezted...

az emberek kicsiny százalékának van egy olyan képessége, amikor érzik, mindenféle verbális kommunikáció nélkül hogy valakiben mélyebb dolgok vannak, egyedi sajátosságok

én azt tapasztaltam hogy ezt csak az arra való emberek tudják megfejteni

2013. okt. 12. 17:46
 4/9 A kérdező kommentje:
hogy viselkedik? elhatárolódik ez a személy általában nemcsak gondolkodásban, és ezért a nagyérdemű nagytudásúak előtt antiszociálisnak számít
2013. okt. 12. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen mások által antiszociálisnak hitt ember vagyok,egyik ismerősöm szokta is mondani hogy antiszoc vagyok,pedig ez nem igaz,de meghagyom neki azt az örömöt,örül neki ha igaza van, most az egyszer legyen,nem szólok bele. :)

Nem fogadom el azt amit elémraknak,nem ez van, és nem "nekem mindegy", mert nem mindegy, nem állok be a sorba,átlátom a helyzetet általában,nem félek másnak lenni mint amit elvárnak.

A kérdésedre válaszolva:Ez nem tudatlanság,csak a társadalom elvárásainak hatása az emberekre.Hidd el megértik ők,csak rosszul esik nekik ha ők tartoznak valahová,és egy valaki más pedig a saját útját járja.Lehet irigység is.

2013. okt. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra az emberre, aki nem követi az átlagot, már ráfogják, hogy valamilyen személyiségzavara van. Ilyen a mai társadalom.
2013. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb tini azt hiszi, hogy ő kilóg a sorból, értelmesebb és különlegesebb, mint a kortársaik. Általában kinövik.
2013. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

utolsó kérdező neked azt tudom mondani, mint a másodiknak...

én már rég nem vagyok tini és teljesen másról beszélgetünk mi itt most...

2013. okt. 13. 16:10
 9/9 A kérdező kommentje:
akarom mondani válaszoló
2013. okt. 13. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!