Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetértesz-e azzal, hogy az...

Egyetértesz-e azzal, hogy az egész világ tulajdonképpen egy rendkívül jól kidolgozott, összefüggő, kozmikus manipulációból áll?

Figyelt kérdés
várom a filozófiátokat és kíváncsi vagyok
2013. okt. 12. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest igen nagy a kupi.
2013. okt. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az igazán okos ember a káoszban is kiismeri magát! Én nem...
2013. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
na ja, azért nem is olyan rendkívül jól kidolgozott.
2013. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
rendkívül jó válaszok, de szeretnék még sokat és sokfélét
2013. okt. 12. 17:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mit értesz az alatt hogy "kozmikus manipuláció"? Tehát nem mi emberek manipuláljuk hanem valaki/valami akinek kozmikus hatalma van?
2013. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és mégis mit gondolsz ,ki manipulál ?
2013. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én értem miről beszélsz, de nem mondanám, hogy mindenhol a manipuláció a meghatározó.

Ami az emberiséget érinti, igen. De máshol másképp van.

2013. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Folyamatosan manipulálva vagyunk a reklámok, hirdetések által. Annyira nem kidolgozott, mert vannak olyan emberek, akik ezt észreveszik, az ő agyukat még nem tudták átmosni. Még.
2013. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Attól függ mit értesz manipulálás alatt, de érthetjük alatta magát a hitet is, mindenki abban amiben hisz, azáltal manipulálva van, így viszont azért elég vicces lenne, vagyis inkább csalódott lennék ha az egész létezésünk egy manipuláció lenne, bár lehet így van. Mindenesetre szerintem vannak nagyon nagy emberek akik manipulálják meg irányítják az embereket, ez a hatalomvágy, az ő malmukra hajtják a vizet, ez undorító. Pl. mondjuk minden ország képviselői össze ülnek és manipulálják az embereket, ez által sok pénzt szereznek maguknak. Minket manipulálnak reklámokkal tv sorozatokkal filmekkel plakátokkal újságokkal hírekkel mindennel egyszóval, minden arról szól hogy vedd igénybe vedd meg fizess, cserébe kapsz örökké szép bőrt, kiváló internetet, "jó életminőséget". Az a baj hogy mindenki ebben él, én is, te is. A legfontosabbat pedig elfelejtjük, pedig mindenki tudja mi a legfontosabb. Még sem érdekel senkit, mert vagy a manipuláció áldozata , azaz fontos a külső,fontos a luxus, fontos a munkahely fontos a tipi-topiság, a siker a pénz, csak amikor megöregszel és egyedül maradsz akkor eszedbe jut mi lett volna a fontos. Azok amiket nem nagyon vagy sose tettél meg. Szerintem az agyunk nagyon kevés százalékát használjuk ki. Ezt bizonyítjahogy ez a kozmikus manipuláció ahogy te hívod lehetséges, mert ha kihasználnánk teljesen, akkor ez nem lenne lehetséges, de sajnos nem tudjuk teljesen kihasználni a kihasználatlan részt, ami alkalmas lenne a szellemi spiritualitásra, olyan pl az hogy gondolatban történik ez az, bevonzunk ezt azt, nálam ez működik. Néha sokat gondolok valamire akkor meg fog történni. Nem régóta van így, tök érdekes. Nagyon hasznos dolog. Ilyenekre kéne kihasználni, meg különleges dolgokat tudnánk csinálni vele. Nagyon jó lenne a lelkünknek, valahogy olyan érzés mint a jóga vagy a karate, ezt nem tudom elmagyarázni sajnos : )
2013. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Úgy gondolod, madzagon rángatnak ? :) :) :) Neked semmi beleszólásod az életedbe? Kritikusan azért csak tudsz gondolkodni vagy azt sem ?

Szerintem üldözési mániád van. :)

2014. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!