Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok házasságban mi lesz...

Sok házasságban mi lesz előbb: házisárkány vagy kocsmázó férj?

Figyelt kérdés
Azt mondják:rossz feleség,nagy bűntetés!Persze kérdem én,talán únja a férjét,a férj meg a kocsmai haverokkal iszogat inkább, mint othon vitázzon.Érdekes az is, miért akar egyik fél feltétlen uralmat a másik felett?!

#cívódások
2013. okt. 12. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon le van így egyszerűsítve. Az emberek nem feltétlenül azért lesznek fásultak vagy alkoholisták mert a másik féllel van bajuk. Néha csak belefáradnak a pénztelenségbe, vagy egyéb gondjuk van.
2013. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

általában a házisárkány elől menekül a férj ide oda.

a mai világban már az edzés gyakoribb,mint a kocsma,de a lényeg ugyanaz,nem kíváncsi a számon kérő veszekedős otthoni sárkányra,szakítani még nem akar,mert valamilyen szinten még kényelmes neki ez,de a minimális időt akarja eltölteni veszekedéssel,ezért lép le.

szóval a sárkány lesz előbb szerintem.

2013. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A sok házasságot nem ismerem. A környezetemben, meg nem pontosan így működik. Ott, ahol házisárkány van előbb, ott kocsmázó férj lesz előbb-utóbb. Ahol kocsmázik a férj, ott a menyecske nem házisárkány lesz, hanem inkább vigasztalást keres másutt.


Demokratikus házasságot még nem láttam. Ahol mindkét fél az állítja, ott az egyik már annyira meg van nevelve, hogy demokráciának mondja ő is(nem is merné másnak mondani).

2013. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amelyik ember nem manipulálható,affelett lehetetlen szinte diktatúrát alkalmazni,na és persze meg sem szabad próbálni tulajdonképpen senki felett sem az önkényuralmat gyakorolni.Nincs olyan,hogy úgy parancsolsz egy embernek,hogy nincs jogod hozzá.De persze megmondhatod a férjednek,hogy ne járjon le annyit a haverjaival kocsmázni,mert baj lesz..de nem parancsolhatsz rá.Azt teheted,hogy elválsz.Egy alkoholistával élni se nem higiénikus,se nem logikus és még csak nem is normális.Persze azonnal nem dobunk el senkit,hanem ha már mindent kipróbáltál és nem vezetett semmire,na akkor nyugodtan kihajíthatod.És ez elég nyers,de így van.Ettől még se rossz feleség nem leszel,se rossz anya.

Az a rosszabb,ha nem mersz lépni.

2013. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egész jó meglátások, én is így gondolom.

Házisárkány feleség hozzá magával az alkoholistát.

Az alkoholista férj meg a félrelépő asszonyt.

Vagy a félrelépő asszony az alkoholistát.

Vagy a verekedős férj a félrelépő asszonyt.

Stb.

2013. okt. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3-as.DEMOKRATIKUS HÁZASSÁGOT MÉG NEM LÁTTAM! Írod,vagyis egyeztetés nélkül,egyik fél dönt,a másik halgat és csinálja bármi legyen az.Gratulálok Neked,nálatok biztosan így megy!Szegény párod,nem irigylem.
2013. okt. 13. 07:34
 7/7 anonim ***** válasza:
George Carlin amerikai komedista szerint: " A nők őrültek és a férfiak hülyék. És a fő ok, amiért a nők őrültek az az, hogy a férfiak hülyék. "
2013. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!